16 і 17 жовтня Кривий Ріг зустрічає народну артистку України Тіну Кароль

     Тіна Кароль виступить у Кривому Розі в межах Всеукраїнського туру на підтримку свого нового альбому «Інтонації».

Нова програма Тіни Кароль - це симбіоз жіночих історій, виражених у піснях і танцювальних постановках у стилі modern and contemporary. У концерті бере участь балет Kozar Dance Theatre під керiвництвом хореографа-постановника Василя Козаря.
Балет буде неможливо відрізнити від самої Тіни: їхні костюми, зачіски завжди повторюють образ поп-діви. Фокус із двійниками, який запам'ятався після кліпу «Я не перестану», добре розкриває суть самого шоу - показати різні інтонації жінки, всі відтінки жіночого Я.

«Інтонації» - це яскраве і складно технологічне шоу. Завдяки перевізній телевізійній станції на концерті використовується багатокамерна зйомка, паралельний монтаж з графікою і візуальними ефектами. Глядачі вперше побачать пряму live-трансляцію відразу на екранах у залі. До речi, шанувальники співачки у Facebоok мали унікальну можливість побачити нову програму Тіни Кароль у прямому ефірі. На її сторінці в соціальної мережі велася пряма трансляція шоу з Кам'янця-Подільського та Чернівців. Охоплення аудиторії було рекордним - 300 тисяч користувачів.

«Кожна пісня - це інтонації моєї душі. У цьому альбомі я інтоную щиро і чисто, з ніжністю й надривом. Це одкровення мого жіночого Я. Впевнена, що кожен почує у моїх нових піснях свої інтонації», - каже Тіна Кароль про свій новий альбом, який повністю звучить на концерті. Також співачка виконує всі свої вiдомі хіти, шоу триває двi з половиною години. Сучасна хореографія, живий звук, світові та відео спецефекти роблять його барвистим і наповненим всією палітрою почуттів. Режисерами нової сольної програми Тіни Кароль стали Наталія Острикова, Наталя Лисенкова та Марія Григоращенко, відомі своєю режисурою вокального проекту «Голос країни» на каналі 1+1. Новий альбом Тіни Кароль став справжньою сенсацією - його високо оцінили як слухачі, так і музичні критики.

«Альбом« Інтонації »- це найгучніший виклик в українській історії, який коли-небудь кидала поп-зірка у зеніті своєї слави. Кидала собі, слухачам, колегам по сцені різного калібру», - зазначає у своїй рецензії на альбом музичний критик,
головний редактор Karabas Live Ігор Панасов. Всеукраїнський тур Тіни Кароль стане наймасштабнішим в історії співачки. Артистка виступить у 35 містах України, давши 55 концертів.