Арселор надав офіційний коментар щодо групового нещасного випадку на підприємстві 

      У зв'язку з численними питаннями і обговореннями в ЗМІ нещасного випадку, в результаті якого травмувалися четверо працівників підрядної організації, прес-служба ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надала офіційний коментар директора з охорони праці та промислової безпеки підприємства Сергія Теслюка:

«20 березня 2018 р. бригада монтажників ТОВ «Запорізьке будівельно-монтажне управління» грубо порушила правила охорони праці на майданчику доменної печі №9 ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», що призвело до травм різного ступеня тяжкості чотирьох працівників даної організації. Бригада приступила до ремонтних робіт самовільно, не отримавши дозвіл за нарядом-допуском і не повідомивши керівництво доменного цеху №2 підприємства про початок робіт. Така поведінка цілком неприпустима й суперечить політиці і стандартам ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у сфері охорони праці. Наразі триває розслідування обставин і причин даного інциденту.

У березні поточного року керівництво підприємства ввело особливий режим з охорони праці в зв'язку з нещодавнім смертельним випадком з підрядником в конвертерному цеху. Однак халатне ставлення до питань охорони праці на ТОВ «Запорізьке будівельно-монтажне управління» призвело до чергової травми.

Ми будемо суворо припиняти всі порушення правил безпеки як з боку власного персоналу, так і з боку підрядників. Найближчим часом буде проведено екстрену нараду з охорони праці з підрядниками, які працюють на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Ми вимагаємо чіткого дотримання норм і правил безпеки від всіх 1700 підрядних організацій, які працюють на підприємстві. Зараз на «АрселорМіттал Кривий Ріг» реалізується масштабна інвестиційна програма, аналогів якої немає жодне підприємство України, і наше спільне завдання реалізувати її ефективно й безпечно».