«АрселорМіттал Кривий Ріг» пропонує своїм працівникам, які пройшли службу в зоні АТО, оздоровитись у санаторії

 

    ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вирішило підтримати своїх працівників, які пройшли військову службу в зоні АТО.

З цього року вони зможуть проходити курс оздоровлення та лікування у санаторії-профілакторії «Джерело», який належить підприємству. Їм буде забезпечено повний комплекс лікувальних заходів, проживання в комфортних номерах та харчування.

Профіль здравниці – загальнотерапевтичний. Тут допомагають впоратися із захворюваннями опорно-рухової, серцево-судинної, дихальної та нервової систем, порушеннями травлення, обміну речовин. Прийом пацієнтів і процедури проводять висококваліфіковані лікарі-терапевти та медичні сестри.

Для працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вартість оздоровлення є пільговою, складає лише 475 грн. Комерційна вартість путівки на порядок дорожча – 7 тис. грн. А ось для працівників, які пройшли військову службу в зоні АТО, 18-денний курс буде безкоштовним.

Олена Шевчук, керуюча санаторія-профілакторія «Джерело»: "Своїм відпочивальникам ми раді протягом всього року. Всі оздоровлювальні програми проходять з використанням сучасного обладнання. Базовий пакет медичних послуг містить по 8 процедур масажу, водолікування, електро- та теплолікування, а також аромафітотерапії, спелеотерапії. За показаннями відпочивальники можуть пройти медикаментозне лікування, відвідати тренажерний зал. Такий обсяг послуг є оптимальним для лікування та оздоровлення. Цього року в санаторії-профілакторії планується 12 заїздів, у кожен з яких ми чекаємо на тих працівників, які повернулися із зони АТО. Будемо намагатись, щоб усі наші гості могли відпочити, відновити сили, зарядитися здоров'ям і позитивними емоціями".

Довідка. Санаторій-профілакторій «Джерело» є одним з найбільших серед лікувально-оздоровчих комплексів Дніпропетровської області. Медустанова є другим за рахунком санаторієм в Україні з кількістю місць (понад дві сотні).