Аутизм. Відкрий своє серце для дружби! У Кривому Розі відбудеться інформаційно-благодійна акція

У Кривому Розі 31 березня у ТРК «Сонячна галерея» з 12:00 до 14:00 відбудеться  інформаційно-благодійна акція «Аутизм. Відкрий своє серце для дружби!»  

Акцію, присвячену Міжнародному дню поширення інформації про аутизм, організовує ГО «Фонд об’єднаних сердець». Мета акції - інформування, привернення уваги громади до проблем аутизму в Кривому Розі, розвиток толерантності до людей з аутизмом.

Програма:

  • Благодійний концерт
  • Дитячі майстер-класи, аквагрим
  • Науково-розважальне шоу
  • Продаж товарів хенд-мейд

«Акція в підтримку наших дітей дуже важлива! Завдяки таким заходам у нас є надія на те, що наша дитина буде прийнята суспільством. Можливо, ця інформація дійде до дітей, які згодом стануть друзями нашого сина», - говорить Наталія Сук, мати дитини з аутизмом, співорганізатор акції.

«Мені як мамі дитини з аутизмом та організатору акції приємно, що з кожного роком ми все більше знаходимо підтримку з боку бізнесу, міської влади і просто небайдужих людей, у яких є прагнення об'єднувати зусилля і допомагати нам! Якщо людину не можна вилікувати, це зовсім не означає, що їй не можна допомогти! Найкращі ліки - Ваша доброта», - стверджує організатор акції Наталія Пастушенко

Доброчинний захід підтримала міська влада, виділивши 5 бордів із соціальною рекламою «Аутизм. Відкрий своє серце для дружби!», які будуть розміщені по місту впродовж квітня. Також його підтримали Криворізький центр здоров’я, підприємці, добродії, депутати, навчальні заклади, творчі колективи, майстри хенд-мейду, громадські та благодійні організації.

ГО «Фонд об’єднаних сердець» уже четвертий рік займається допомогою сім’ям, що виховують дітей з аутизмом, внутрішньо переміщеним особам, жінкам у кризових ситуаціях.

Контактна особа -  Наталія Пастушенко тел. 096-330-24-24.

Запрошують усіх бажаючих. Участь безкоштовна.