Баскетболісти Тернівського району завоювали Кубок В. Гурова

        У ДЮСШ №10 відбувся традиційний ХVІІІ міський турнір з баскетболу серед юнаків шкільного віку на Кубок пам’яті Вадима Гурова.

        Дату змагань обрали не випадково. Адже так склалося, що 22 лютого - День народження видатного криворіжця й День визволення Кривого Рогу від нацистської окупації.

        Тож цим пам'ятним подіям і присвятили змагання.

        Сьогодні почесному громадянину Кривого Рогу, заслуженому металургу України, народному депутату трьох скликань Вадиму Гурову виповнився б 81 рік.  

       Нагадаємо: Вадим Миколайович був металургом за фахом, багато років свого життя віддав нашому промисловому гіганту «Криворіжсталі». Пройшовши шлях від простого сталевара до керівних посад, став заслуженим металургом України, був народним депутатом Верховної Ради кількох скликань і завжди в стінах парламенту захищав інтереси рідного Кривбасу, піднімав Кривий Ріг і нашу промисловість. Два роки тому великий трудівник і справжній патріот своєї землі пішов з життя. Це стало величезною втратою для Кривого Рогу і всієї України.  

        У фіналі турніру пам'яті відомого земляка зійшлися команди Тернівського й Саксаганського районів. Тернівчани сьогодні виявилися сильнішими й обіграли суперників з рахунком 74:50.