БК "КДПУ" посунули на друге місце в турнірній таблиці Вищої ліги

Після звітного туру у Вищій лізі знову змінився лідер. «КДПУ» двічі поступився на виїзді «Львівській Політехніці», і таким чином втратив перше місце в дивізіоні. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України.

У першому матчі (31 березня) у Львові рівна боротьба тривала більшу частину ігрового часу. Лише в останній чверті господарі зломили опір криворіжців. У львів'ян найвагоміший внесок у перемогу зробив Дмитро Ходов – 24 очка, 12 підбирань. Кінцевий рахунок гри: 79:72 (статистика)

У другому матчі (1 квітня) криворіжці провалили першу чверть – 10:30. У підсумку це й стало чи не головним чинником поразки. Гості кинулися відігруватися. На 14 очок скоротили відставання в другій чверті, та на другу половину поєдинку забракло сил. Львів'яни отримали другу перемогу з рахунком 89:80 (статистика).

«КДПУ» таким чином втратила перше місце в дивізіоні, а «Львівська Політехніка» впритул наблизилася до четвірки лідерів.

«"Львівська Політехніка" дуже сильна команда. Несподіванкою стало те, що в першому матчі в суперника «залітали» всі кидки, львів'яни закинули в наш кошик все що могли. У другому матчі мої підопічні провалили першу чверть, програвши її з різницею 20 очок. (30:10). Протягом гри нам вдалося наздогнати господарів, проте в кінці у команди не вистачило сил. Невдало в обох іграх зіграв капітан команди Євген Сергейчик і наші сильні гравці Володимир Орленко та Валерій Анісімов, що теж вплинуло на кінцевий результат», – прокоментував  головний тренер БК «КДПУ» Олександр Порохненко.