Бракує підручників? Скачайте електронні!

Щороку перед школярами й учителями постає одна й та сама проблема: дзвенить шкільний дзвоник, починається новий навчальний рік, програми оновлюють, а підручників знову бракує. 

Криворізькі школярі, особливо учні 4-х, 7-х та 9-х класів не з чуток знають про цю проблему. 

Вирішити це складне питання допоможе онлайн-бібліотека на сайті MTA.UA, де ви можете скачати безкоштовно електроннні підручники шкільної програми з 1 по 11 клас.

Всі вони оновлені згідно навчальної програми на 2016/2017 рік, рекомендованої МОН України. Тут зібрані підручники різних видавництв та авторів, головно, у форматі PDF.

Файли не містять вірусів, тому є абсолютно безпечними для комп'ютерів та мобільних пристроїв. На сайті розміщено детальну інструкцію скачування через додаток utorrent. 

Електронні підручники зручні ще й тим, що це мінус ШІСТЬ КІЛОГРАМІВ з плечей вашої дитини, оскільки шкільний рюкзак у середньому важить до 6 кілограмів.

У сучасному світі комп’ютерних технологій вже давно стало можливим замінити звичайний шкільний підручник на його електронний аналог. Потрібно лише скачати його на планшет і взяти з собою.