Бухгалтерів Криворізького економічного інституту викрили на хабарі

 Криворізькі інформресурси облетіла новина про бухгалтерів-хабарників в економічному інституті. В обласній прокуратурі інформацію підтвердили.

«Прокуратура Дніпропетровської області спільно з працівниками Управління захисту економіки в рамках кримінального провадження викрили головного бухгалтера та бухгалтера Криворізького вищого навчального закладу на отриманні неправомірної вигоди за надання в оренду одного з приміщень вишу», - повідомила телефоном прес-секретар прокурора Дніпропетровської області Олександра Сараєва.

За оренду і за зменшення орендної ставки бухгалтери КЕІ вимагали від директора ТОВ 31 тисячу гривень.

Хабарників затримали на гарячому, під час отримання грошей.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення вказаним особам про підозру та обрання їм запобіжного заходу, зазначили в прокуратурі.

Директор вишу Андрій Шайкан каже, що дізнався про інцидент від журналістів та зі статтей в інтернеті. Наразі він перебуває у відрядженні, і поки що ніяких офіційних повідомлень від правоохоронних органів не отримував.

«Поки жодних офіційних документів від правоохоронних органів на адресу  інституту не надходило, і представники правоохоронних органів не запитувати нас про які-небудь документи, що підтверджували б або спростовували діяльність головного бухгалтера», - зазначив у телефонному коментарі Андрій Шайкан.

Директор також висловив сподівання, що правоохоронці розберуться в ситуації, і все буде прозоро.

Фото: 1tv.kr.ua