До програми «Теплі кредити» з «Оплатою частинами» долучилися відомі мережі продажу вікон та сантехніки

          Мешканці Кривого Рогу можуть підкорегувати мікроклімат своїх домівок з новими партнерами сервісу «Оплата частинами» – компаніями «Конкорд», «Віконда», «Світ вікон» та «Буль-Буль». Про це повідомляє прес-офіс Криворізької філії ПриватБанку

        «Виплатити одразу всю суму за енергоефективне обладнання і матеріали людям часто не по кишені, – розповідає керівник напрямку«Оплата частинами» в ПриватБанку Сніжана Олініченко. – А «Оплата частинами» дозволяє швидко, без додаткових документів, без комісій і переплат придбати та встановити нові металопластикові вікна, водонагрівачі чи щось інше, потрібне для домашнього комфорту».

         Додаткова перевага таких енергоефективних закупівель – це діюча в Україні Державна цільова економічна програма енергоефективності, до якої залучений і ПриватБанк. На придбані в «Світі вікон», «Конкорді» та «Віконді» енергоефективні вікна, а також на лічильники гарячої та холодної води, твердопаливні котли та радіатори з термоголівкою, придбані в «Буль-Буль», можна просто  оформити заявку на компенсацію від держави через Приват24. Для цього в торговій точці клієнт отримує рахунок-фактуру з характеристиками товару, який і додає потім до заявки разом із відомостями про адресу встановлення енергоефективного обладнання та наявність субсидії у клієнта.
        А механізм роботи сервісу «Оплата частинами» традиційно простий. У клієнта має бути при собі лише картка «Універсальна», а в торговій точці – POS-термінал з підключеним сервісом. Чек на оплату і є таким собі договором про розстрочку. Від клієнта не потрібно ніяких додаткових документів. Щоб дізнатись максимальну суму, на яку можна розраховувати під час купівлі з «Оплатою частинами», достатньо одного СМС на номер 10060 зі словом chast.