Граната, наркотики й стрілянина: зведення патрульної поліції

      16 лютого близько 15-ї години патрульні отримали повідомлення про невідомого, який має в кишені куртки гранату.

      Прибувши на вулицю Свято-Миколаївську, в одному з закладів інспектори знайшли чоловіка схожого за описом. Під час поверхневої перевірки в громадянина знайшли предмет, схожий на бойову гранату.  На місце затримання викликали слідчих Криворізького відділу поліції.

       Майже в той самий час на вулиці Кокчетавській виявили двох підозрілих чоловіків 1983-го та 1985-го років народження. Під час поверхневої перевірки в громадян знайшли шприц з речовиною, схожою на наркотичну й викликали слідчих Довгинцівського ВП.

       Близько 13-ї години 16 лютого патрульні отримали виклик на вулицю Маршака. Заявниця повідомила, що її вікно було пошкоджено пострілом з предмета, схожого на вогнепальну зброю. Стріляли з сусіднього будинку. Інспектори перевірили інформацію та знайшли квартиру, де, ймовірно, живе правопорушник. З'ясувалося, що господар встановленого помешкання дійсно має предмет, схожий на пістолет. Чоловік дав своїй дівчині постріляти по птахах, і вона випадково влучила в судінє вікно. На місце події патрульні викликали слідчих Тернівського відділення поліції.