Кривбасводоканал опублікував свої тарифи

          КП «Кривбасводоканал» на виконання п.6 ст.32 Закону України «Про житлово–комунальні послуги» доводить до відома абонентів, що 2 листопада 2017 року Національна комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) прийняла постанови № 1343 та № 1344, якими встановила підприємству відповідні тарифи на послуги водопостачання та водовідведення, - повідомляється на офіційному сайті водоканалу.

        Тож сьогодні тарифи КП «Кривбасводоканал» такі:

  • централізоване водопостачання– 4,28 грн./м3 без ПДВ (5,136 грн./м3 з ПДВ);
  • централізоване водовідведення – 4,74 грн./м3 без ПДВ (5,688 грн./м3 з ПДВ);
  • тариф на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем)– 4,39 грн./м3 без ПДВ (5,268 грн. за 1 куб.м з ПДВ);
  • тариф на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 4,85 грн./м3 без ПДВ (5,82 грн. за 1 куб.м з ПДВ).

         "Тарифи не включають витрат на оплату інформаційних послуг.  На виконання вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» зі структури тарифів також вилучені витрати, що пов’язані з обслуговуванням та повіркою індивідуальних засобів обліку холодної води", - йдеться в повідомленні.

         Постанови наберуть чинності наступного дня після їх опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр».