Криворізькі спортсмени завоювали Кубок України з фунакоші шотокан карате (ФОТО)

4-5 листопада в Дніпрі відбувся турнір за ХІІІ Кубок України та ХІІІ Кубок нації з фунакоші шотокан карате. Криворіжці виступили блискуче, вибороли 71 медаль і стали володарями цьогорічного Кубка. Вітаємо!

У змаганнях взяли участь 15 команд з різних областей України. А це близько 300 спортсменів. Криворізьку Федерацію Фунакоші Шотокан Карате-до представляли 38 спортсменів.

За підсумками дводенного турніру криворіжці з великим відривом зайняли перше місце в загальному командному заліку серед клубів України.

Загалом наші каратисти привезли додому 25 золотих, 24 срібні і 22 бронзові медалі.

Призерами чемпіонату стали: Влада Соломка, Поліна Оскаленко, Валерія Хабло, Владислав Наместников, Дмитро Єгоров, Єгор Лашкул, Даниїл Бунякін, Єгор Дубінін, Євген Волк, Роза Кім, Катерина Барабаш і Яна Федій.

На урочистому відкритті турніру Наместников Владислав, Єгоров Дмитро, Роза Кім і Якуненко Христина отримали сертифікати про присвоєння I-го дану (чорного пояса) з фунакоші шотокан карате.

Кращим спортсменом та кращим тренером цьогорічних змагань стали також криворіжці. Вітаємо Барабаш Катерину та її наставника Антона Ємельянова.