Криворізьких військовослужбовців привітали з Днем захисника України

        Напередодні Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці вітання на свою адресу сьогодні приймали й криворізькі військовослужбовці. На плацу військової частини 3011 відбулося урочисте шикування. Щоб привітати бійців, на заході зібралося чимало поважних гостей.

       «Військова частина 3011 охороняє спокій мешканців Кривого Рогу та інших міст України, це воїни, які захищають наші кордони і несуть свою вахту, як наші пращури козаки», - зазначив міський голова Юрій Вілкул.

       Хвилина мовчання за загиблими, покладання квітів до пам'ятника генерал-майора в/ч 3011 Олександра Радієвського. Так всі присутні віддали шану героям, що полягли в бою за незалежність України. Далі перейшли до нагородження.

       Два срібні хрести "За бойові заслуги", відзнаки "Оперативно-тактичне угрупування Маріуполь" та нагороди від міста отримали найкращі криворізькі нацгвардійці.

       Відзначили й представниць прекрасної статі, зокрема зв'язківців та медпрацівників, чимало з яких брали участь у бойових діях на Сході країни.

       Від представників громадських організацій, профспілок та народних депутатів до військової частини доставили черговий вантаж гуманітарної допомоги.

       Детальніше в сюжеті Івана Проводова для програми "Цей день" - сьогодні о 20:30.