Маша Єфросиніна у Кривому Розі в новій якості - почесного посла фонду ООН в галузі народонаселення в Україні

      Цього року відома українська телеведуча та благодійниця Маша Єфросиніна стала почесним послом фонду ООН в галузі народонаселення в Україні.

Такий статус вперше було присвоєно нашій співвітчизниці для представництва в ЮНФПА, яке впроваджує свої програми в регіонах Східної Європи та Центральної Азії.

Тепер у найближчі два роки Маша Єфросиніна буде офіційно представляти інтереси молоді, а також виступати проти домашнього насильства та за гендерну рівність в Україні.

Телеведуча побувала з коротким візітом і в нашому місті. 
  
У новому статусі Маша Єфросиніна насамперед відвідала новостворений Криворізький центр для жінок, які постраждали від насильства у сім'ї - поспілкувалася з постраждалими, зустрілася зі спеціалістами закладу, психологами й представниками інших служб.

"Цього разу мої відвідини вашого міста пов'язані з серйозною метою. Я знаю, що в Україні 8 таких центрів. Я вражена - це один із найбільших центрів в Україні, він новий і повністю обладнаний для потреб жінок і дітей. Ми спілкувалися з постраждалими дівчатами, і я намагалася донести до них, наскільки їхні життя є цінними, поділитися своїм досвідом і планами. Зараз докладаю великих зусиль, щоб усміхатися, оскільки тут є над чим задуматись. Ця зустріч для мене була надзвичайно важлива. Я вже була у вашому місті - здивувало, що воно таке гарне й зелене. Ще мені запам'яталося, як я заходила до Палацу культури зі службового входу, а там гуляли чоловіки з дитячими візочками. Я запитала, чому їх так багато? А мені відповіли, що їхні дружини вже сидять у залі і чекають на зустріч зі мною. Такі сумлінні й відповідальні татусі", - прокоментувала телеведуча.