Мешканці Кривого Рогу можуть укласти договір на вивезення сміття з ТОВ "Екоспецтранс" у мобільній "Візі"

 

        У Центрі адміністративних послуг «Віза» представники ТОВ «Екоспецтранс» надають послуги з укладання договору на вивезення побутових відходів для населення та суб’єктів господарювання.

Завдяки унікальному в Україні Мобільному офісу муніципальних послуг – автомобілю-трансформеру, таку послугу можна отримати за місцем проживання або здійснення господарської діяльності безпосередньо у Мобільному офісі, за наявності заявок на виїзд фахівця ТОВ «Екоспецтранс».

Приміром, 8 серпня «бригада» фахівців Мобільного офісу виїзджала до мешканців колишнього с. Горький Тернівського району: державний реєстратор управління з питань реєстрації виконкому міськради, працівники управління праці та соцзахисту населення, відділу реєстрації місця проживання громадян Тернівського райвиконкому, сімейний лікар  з Центру первинної допомоги №2, представник ТОВ «Екоспецтранс».

Мешканцям  надали 78 послуг, у т.ч. укладено 10 договорів на вивезення сміття, оформлено 20 декларацій з лікарями первинної ланки, надано 40 послуг із соціальних питань та 8 по реєстрації місця проживання. 

Звертайтесь, це зручно!