Міський голова підписав розпорядження про початок опалювального сезону в Кривому Розі

           З 15-го жовтня тепло має бути подано в дитячі садки, школи, лікарні та інші об'єкти соціальної сфери, - йдеться у розпорядженні мера. Подача тепла у житлові будинки розпочнеться після зниження середньодобової температури протягом трьох днів до +8 градусів.

          Як уже повідомлялося, комунальні підприємства та установи бюджетної сфери міста технічно готові до початку опалювального сезону на 100%. Комунальне підприємство "Криворіжтепломережа" вже має ліміти на газ для старту сезону. З підприємством "Криворізька теплоцентраль", яке підпорядковане Фонду держмайна, поки що є проблеми.

         Щоб теплопостачальні підприємства у подальшому змогли отримати повні ліміти на газ, і мешканці не залишилися в холодних квартирах, споживачі повинні погасити борги за надані комунальні послуги.

         Бюджетна сфера, що фінансується з міської казни, боргів не має . Місто підтримує комунальні підприємства тепловодопостачання. За два роки з міського бюджету "Кривбасводоканалу" та "Криворіжтепломережі" було виділено близько 200 мільйонів гривень, зокрема й на оплату енергоносіїв.