На базі Криворізької музичної школи №3 проходить Всеукраїнський семінар, присвячений традиціям українського народного мистецтва

        Всеукраїнський науково-методичний семінар під назвою «Традиції українського народного мистецтва як складова процесу викладання образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва в школах естетичного виховання» зібрав у Кривому Розі 125 майстрів з 16 областей України. У центрі уваги народних умільців, викладачів ужиткового мистецтва цього разу – українська витинанка.

        Триватиме семінар 4 дні. Сьогодні відбулося пленарне засідання. З 15:00 до 16:00 у виставковій залі факультету мистецтв КДПУ  – персональна виставка відомого майстра витинанки Юлії Дунаєвої. Також у Криворізькій міській художній школі №1 ім. О.Васякіна майстриня проведе майстер-класи зі створення вириванки.

21 червня з 10:00 до 11:00 – виставка витинанок багатьох відомих майстрів «З народних джерел» у Криворізькому історико-краєзнавчому музеї.

22 червня з 13:00 по 14:00 у Криворізькій міській художній школі №1 відбудеться урочисте нагородження переможців виставки-конкурсу, вручення дипломів та сертифікатів учасникам семінару.

Детальніше – сьогодні о 20:30, в сюжеті програми «Цей день».