Обдаровані криворізькі діти вийшли у фінал проекту "Школа успіху" фонду братів Кличків

        Вони вже наближають майбутнє, втілюють мрії в життя. І це у свої п'ятнадцять. Юних та амбітних по всій Україні підтримує "Школа успіху" братів Кличків. 

Пройшовши три етапи "Школи успіху" братів Кличків, криворізькі тінейджери Михайло і Кароліна вийшли у фінал. Перепусткою став перший етап, в якому брали участь три тисячі підлітків.

Це анкетування та однохвилинне кіно про себе. Блискучі відповіді на підступні питання у форматі онлайн-співбесіди з представниками фонду вивели криворізьких учасників у фінал.

Усього фіналістами стали півсотні дівчат та півсотні хлопців з усієї України. Юні та успішні репрезентували власні проекти та обговорювали їх з відомими бізнесменами та громадськими діячами. 

Цілеспрямовані криворізькі підлітки Михайло та Кароліна шукають компаньйонів в успішності. 

Михайло, юний поліглот, опановує іспанську, польську та англійську, любить читати й у Малій академії наук почувається як риба в воді.

Кароліна - діяльна, цілеспрямована та любить поміркувати. Захистивши одного разу роботу про італійського філософа, зрозуміла: філософія - це її. Предмети у "Школі успіху" розвивають креативність, лідерство, інформаційну грамотність та чесноти бізнесмена. 

"Я стала більш впевненою та розкрила особисте "я". Моя поведінка стала більш відповідальною та цілеспрямованою - тепер конкретно можу ставити цілі й досягати їх невтомною працею", - ділиться Кароліна Муляк.

"Я дійсно повернувся новою людиною: з новим світоглядом, мотивацією і метою. Вразила товариська атмосфера, яка панувала у школі, й спікери, які вкладали в нас свій неймовірний досвід", - зізнається Михайло Нетребко.

Літня декада в Пущі Водиці Київської області стала незабутньою для обох фіналістів. Приємна напруга невтомної роботи - так відгукуються про свій ефективний вікенд діти.

Плани у юних криворіжців - організувати свою локальну школу успіху, щоб поділитися знаннями з іншими підлітками, потім продовжити цю ланцюжкову реакцію і розповсюдити ідеологію успішності серед ровесників.