Оформленням землі для АТОвців повністю займатимуться Центри адмінпослуг

          У Центрах надання адмінпослуг  Дніпропетровської області з’явиться нова комплексна послуга – оформлення землі для АТОвців. Хлопцям потрібно буде прийти до районного ЦНАПу лише двічі – написати заяву та забрати готові документи на ділянку. Такий проект втілюють вперше в Україні, повідомляє прес-служба ДніпроОДА.   
        «ДніпроОДА розробила пілотний проект, який полегшить процедуру оформлення земельних ділянок сільськогосподарського призначення для бійців АТО. Хлопцям не потрібно буде ходити по держустановах або їхати до обласного центру. Оформити документи на землю допомагатимуть у районних ЦНАП. Вже найближчим часом послуга запрацює у 22 центрах по всій області», - розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. 
         Кількість відвідувань ЦНАП зведуть до мінімуму. Бійцю потрібно буде лише подати документи та забрати оформлене право власності на землю, решту працівники Центру зроблять самі. Планують, що послуга запрацює вже до кінця літа. 
        «Запровадження такого механізму також дозволить позбутися паперових документів та забезпечити повний електронний документообіг. Це зробить процес зручнішим та дозволить уникнути корупції. Так виконуємо завдання Президента України Петра Порошенка», - додав Валентин Резніченко. 
         Ділянки в області вже отримали понад чотири тисячі військових, ще майже п'ять тисяч заяв – у процесі обробки.