Оновлена та модернізована Криворізька амбулаторія №3 готова приймати пацієнтів

У Кривому Розі зафункціонує ще один заклад, де можна пролікуватися. Колишня дитяча поліклініка у 2011-му році еволюціонувала до медичного центру, який обслуговував понад 40 тисяч пацієнтів. А тепер це оновлений і модернізований медичний заклад – Криворізька медична амбулаторія №3.

             Поліклініка не мала ремонту ще з 60-х років. Тож капітальне оновлення стартувало торік восени. Двері медзакладу після ремонту відкриються для всіх категорій пацієнтів, які мешкають як у квартирах районах, так і у приватному секторі. Відтак його фахівці обслуговуватимуть 25 тисяч осіб, 4 тисячі з яких – маленькі пацієнти. Серед послуг обслуговування вдома, долікарська допомога, аналізи, огляд пацієнтів на ВІЛ, профілактичні огляди на онкологічні захворювання, щеплення, лікування пацієнтів на денному стаціонарі.

              В амбулаторії працюватиме близько 15 лікарів та 30 медичних сестер. «Зважаючи на те, що амбулаторія обслуговувала понад 40 тисяч пацієнтів, ми маємо плани стосовно розвитку амбулаторної мережі, - зазначила головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги №4 Анжеліка Логінова. - До обслуговування пацієнтів амбулаторії №3 долучиться ще два медзаклади. Нам виділили додаткові приміщення, які розташовано на мікрорайонах Сонячному та Ювілейному. Вони обслуговуватимуть мешканців тих же мікрорайонів. Крім цього, виділили приміщення багатоповерхівки на вулиці Шмаківській, 15».

              До послуг людей у білих халатах необхідне обладнання, від меблів до медичного начиння, щоб надавати якісну первинну медичну допомогу.