Перспективна молодь криворіжжя може отримати 15 тисяч гривень: Гліб Пригунов анонсував старт третьої Премії обласної ради

      Голова обласної ради Гліб Пригунов минулого року ініціював конкурс на Премію Дніпропетровської обласної ради. Головна мета - відзначення молодих мешканців області за досягнення в різних сферах суспільного життя, в професійній діяльності, за активну участь у розбудові регіону.

      15 березня стартує прийом документів на новий (третій) етап конкурсу, анонсували в ДОР.

      У 2017 році переможцями Премії стали 100 представників талановитої, амбіційної та цілеспрямованої молоді Дніпропетровщини.

      Премії розподіляють за різними категоріями, серед яких наука, медицина, культура, спорт, журналістика, сільське господарство, героїчні вчинки, громадська діяльність. Також є категорія «Юні дарування» для дітей віком від 14 до 17 років.

     Наприклад, минулого разу в переможці вийшли: 17-річний хлопець, що врятував маленьку дівчинку з під криги; юна студентка Медичної академії, що організовує волонтерські поїздки до літніх людей з віддалених сіл області; мешканка села, що взяла участь у канадському проекті й змогла збудувати прибуткову молочну ферму; хлопець, що написав підручник з хімії англійською мовою. Дехто заслужив нагроду за свою щоденну, але надважливу для суспільства роботу. Це, наприклад, журналісти, лікарі, волонтери.

      Переможці отримують на карту виплати у розмірі 15 тис. грн., з яких вираховують податки. Премія охоплює різноманітні напрямки. Тож обов’язково долучайтеся і подавайте свої заявки, зазначають у ДОР. 

      Перший етап – подання необхідних документів, другий – відкрите онлайн-голосування на сайті обласної ради, третій етап – голосування спеціалізованої комісії за претендентів-фіналістів, яких обрали на онлайн-голосуванні. Усі деталі стосовно процедури подання документів і порядку проведення конкурсу можна дізнатися за телефоном 056-732-08-95, 063-680-22-23 (Юлія) або за посиланням: http://oblrada.dp.gov.ua/vote/

            «У Дніпропетровській області живуть, навчаються і працюють, справді, гідні українці. Молоді бізнесмени, активні громадські діячі, волонтери, лікарі та багато інших. Такі люди заслуговують на гідну мотивацію і вдячність з боку держави та суспільства. Логічно, що, коли вони її не отримують, то втрачають бажання працювати задля країни. Саме тому головною метою нашого конкурсу є підтримка талановитих спеціалістів, аби, так би мовити, запобігти "відтоку мізків" з України», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.