Постраждалі від урагану криворіжці вже отримують матеріальну допомогу від міста

Нещодавній ураган, як відомо, наробив у місті багато лиха. Основний удар стихії прийшовся на мешканців Довгинцівського району, зокрема селища Суворова.

Міська влада вже почала виплачувати допомогу постраждалим від стихійного лиха. Таке доручення дав мер Юрій Вілкул. 

Матеріальну підтримку від міста вже отримали 24 сім'ї.

На серпневому засіданні виконкому прийнято рішення про виділення допомоги ще 48-ми постраждалим від урагану. Наразі 150 пакетів документів готуються в управлінні праці та соцзахисту для наступних виплат.

«Велике спасибі керівництву міста, підприємствам, які відразу відгукнулися на нашу біду, - подякувала мешканка селища Ірина Радіонова. - Я повністю отримала всі необхідні матеріали, в тому числі шифер, цвяхи, щоб в найкоротші терміни почати відновлення пошкоджених будівель. Допомога від міста стала величезною підтримкою для нашої сім'ї».

 Щоб отримати таку допомогу мешканцям Довгинцівського району необхідно звертатися в управління праці та соцзахисту Довгинцівського райвиконкому за адресою Дніпровське шосе, 16.

Для цього треба надати заяву, акт про завдані збитки, право власності на будинок, копію паспорта та ідентифікаційного коду. Спеціально створена комісія прорахує рівень нанесених домоволодінню збитків і визначить розмір матеріальної допомоги.
 

Раніше за розпорядженням мера Юрія Вілкула був створений оперативний штаб допомоги постраждалим від стихійного лиха жителям селища Суворова. Було проведено очищення вулиць від повалених дерев і опор, організована видача будматеріалів: шиферу, лісу, руберойду та цвяхів. Крім того, за дорученням міського голови за підприємствами були закріплені адреси для проведення ремонтно-відновлювальних робіт.