Проведіть вихідні атмосферно! Запрошує "Артішок"

Цими вихідними, 12 і 13 серпня, за адресою Телевізійна, 3а (навпроти в'їзду в готель "Дружба") відбудеться фестиваль «Артішок».

 Це фестиваль якісного і атмосферного відпочинку - звуки джазу, запахи смачної вуличної їжі та крижані коктейлі. Обов'язково будуть майстер-класи з сальси і бачаті, стрільба з лука і виставка кораблів, слеклайн і балансборд, вечірні гірлянди і свічки.

- Ми готуємо барвисті фотозони, оновлений музичний майданчик, виставки витворів мистецтва й дитячі розваги, - запевняють організатори фесту. - На маркеті ви побачите ще більше нових і яскравих учасників. У зоні краси будемо плести різнокольорові коси, а наші барбери безкоштовно підстрижуть будь-якого бороданя.

 У рамках фестивалю втілять унікальний проект «Eco place», який не залишить байдужим ні дорослого, ні маленького гостя фестивалю. 

- Ми будемо саджати дерева, навчимо красиво, творчо і з душею впорядковувати й озеленювати територію, почавши зі свого двору, презентуємо зелену платформу з фонтаном, який буде запускатися за допомогою наших з вами зусиль.

  Фестиваль триватиме протягом двох днів з 10-ї ранку до 22-ї вечора. 12 серпня о 19.00 "включить настрій" зі своїм діджей-сетом радіоведуча Люкс Фм (91,6 FM) Василіса.