П'яні за кермом і кабельний злодій: зведення патрульної поліції Кривого Рогу

      13 лютого близько 11 години по вулиці Авіаційна за порушення правил дорожнього руху патрульні зупинили автомобіль ВАЗ 2109. У водія інспектори помітили явні ознаки наркотичного сп’яніння. Пройти відповідну перевірку він відмовився.

      Крім цього, чоловік не мав права на керування даним автомобілем. На затриманого склали протокол за частиною 1 статті 130 КУпАП та винесли постанову за частиною 2 статті 126 КУпАП.

 

   Цього ж дня близько 18-ї години на вулиці Лавроненка за порушення правил дорожнього руху патрульні зупинили трактор Т-156 Б. Під час спілкування з водієм, інспектори виявили в останнього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Пройти огляд у встановленому законом порядку чоловік погодився. Тест виявився позитивним та становив 2.20 проміле. На громадянина було складено протокол за частиною 1 статті 130 КУпАП.

      14 лютого близько 2-ї години ночі на вулиці Женевській патрульні поліцейські помітили вогнище. З'ясувалося, що це орудував кабельний злодій. Громадянина 1979 р.н. піймали на гарячому, коли він випалював кабельно-провідникову продукцію. На місце затримання було викликано слідчих Покровського ВП.