Сервіс ПриватБанку «Оплата частинами» може допомогти криворіжцям заощадити тепло

          З 2010 року в Україні діє Державна цільова економічна програма енергоефективності. Цьогоріч в рамках цієї програми до "теплого" кредитування долучився і ПриватБанк. З 3 квітня свою заявку на компенсацію від держави криворіжці можуть подати і в якості фізичних осіб (через Приват24). Про це повідомляє прес-офіс Криворізької філії ПриватБанку.

        Як отримати компенсацію від держави? Заявку на відшкодування до 35% вартості товару клієнт може подати дистанційно, з будь-якого зручного для нього місця, де є Інтернет. Треба зайти у Приват24, потім – перейти до вкладки «Оплата частинами» – «Теплі кредити».

        Далі у формі варто заповнити такі поля:
- адреса встановлення обладнання;

- наявність субсидії у клієнта.
        Потім треба лише прикріпити рахунок-фактуру від магазину, що реалізував товар за сервісом «Оплата частинами», і натиснути кнопку «Продовжити».

        Щомісяця ПриватБанк формує реєстри позичальників та надає їх агентству Держенергоефективності. До цих реєстрів потрапляють ті кредити чи розстрочки, що були оформлені для придбання товарів, які відповідають вимогам (перелік вимог можна  завантажити тут).

        «Тепле» кредитування з сервісом «Оплата частинами» розповсюджується на основні групи енергозаощадних товарів, таких як радіатори, облікові лічильники, котли, вікна та двері, а також обладнання та матеріали для проведення робіт з утеплення зовнішніх стін, горищ, підвалів. Відсотки державної компенсації різняться – від 20% до 35%, але її сума не може перевищувати 14 000 гривень за одним кредитним договором.

         Ознайомитись з детальним переліком товарів та послуг, що компенсує держава, а також дізнатись про відсотки компенсацій можна у відповідній Постанові КабМіну.
         Дізнатись максимальну суму, на яку можна придбати товар через сервіс «Оплата частинами», можна за лічені секунди. Для цього треба лише відправити СМС на номер 10060 зі словом "chast".

         Нагадаємо, що перший у цій системі «теплий» кредит для ОСББ було видано в Кривому Розі. За його кошти в ОСББ «Фенікс-43» було встановлено енергозберігальні вікна.   

        «Процедура надзвичайно проста. Єдина вимога до магазину – це відповідність представлених в ньому товарів переліку, що підлягає «теплому» кредитуванню, – відзначає керівник Напрямку "Оплата частинами" Сніжана Олініченко. – А щоб отримати безвідсоткову розстрочку від ПриватБанку, достатньо наявності в магазині POS-терміналу з сервісом "Оплата частинами"».