Ще 50 криворізьких ОСББ отримають кошти з міського бюджету на енергомодернізацію

 Міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул поставив завдання направити додаткові кошти з бюджету на продовження міської програми з енергоефективності.

 Завдяки цьому рішенню ще 50 учасників проекту «Теплі кредити» зможуть отримати часткову компенсацію (20%) кредитів з міського бюджету на енергоефективні заходи в своїх будинках.

 На сьогодні компенсацію частини кредиту на придбання енергоефективного обладнання і матеріалів вже отримали 16 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків і житлово-будівельних кооперативів.  

 Завдяки проведеним роботам у цих будинках стане тепліше, і мешканці зможуть почуватись комфортно та економити на енергоресурсах.

 Ефективність реалізації цієї програми доведена на практиці. Під керівництвом мера в рамках виконання програми за п'ять років бюджетними установами, промисловими, комунальними підприємствами міста проведено комплекс заходів, які дозволили заощадити 123 мільйонів кубометрів природного газу. В установах бюджетної сфери споживання газу скорочено на 60%, а електроенергії на 45%.

Усі установи бюджетної сфери оснащені приладами обліку теплової енергії. У всіх школах встановлені сучасні електричні бойлери з високим показником енергоефективності.