Скелеборці Кривого Рогу відсвяткували День альпінізму на скелях МОДРу

       Піднятися по скелі, поласувати шашликом та гарно провести час: саме так відпочивають криворізькі скелеборці.

Для них 8 серпня найвизначніша дата - День альпінізму. 

Скелі МОДРу. Щоб подолати 27 метрів угору, потрібна неабияка фізична сила та ментальна сконцентрованість. У цьому живописному місці чоловіки та жінки ґартують свій характер та тиснуть руку справжній небезпеці.

Володимир Тимченко народився у Міжнародний день альпініста. Спочатку навіть і не знав про такий символічний збіг. Скелеборець він вже вісім років, чотири з яких працює тренером. На скелях МОДРу збирається з друзями майже щомісяця.

«Скелі – це дивовижно. Це романтика. Мені тут подобається, тому що я відпочиваю душею від стресів, які чигають на нас на роботі, в родині. Тут душевно, збираються різні люди. Нам подобається спілкуватися», - розповідає Володимир. 

Саме Володимир зробив з Наталії скелеборця. Хоча ще декілька років тому жінка й не думала, що буде долати скелясті перепони. Все почалося з ініціативи її чоловіка. 

«Ми дивились телевізор і побачили гарний жовтогарячий карабінчик. Я поїхала в магазин і купила чоловіку такий карабінчик. Ось із цього все й почалося. Згодом навчилися в'язати вузли, купили спорядження. А давай-но спробуєм! Ми прийшли вже запаковані, споряджені, але нічого не вміли робити. Коли ж зустріли Володю Тимченка, він нас підхопив, і тепер ми на одній хвилі», - згадує Наталія Горбкова.

Представник громадської організації «Скелелази Кривого Рогу» Олег Грінченко є прихильником активного відпочинку, де головний принцип – потренував м’язи, і лиш тоді сідай до столу. Дійти до цього не так вже й просто, жартує чоловік.

Потім більш серйозно додає: на скелі головне знання техніки та цілковита сконцентрованість.