Сьогодні святкують День медичного працівника

        Щороку, в третю неділю червня, ми вітаємо всіх працівників сфери охорони здоров'я, висловлюємо їм слова великої поваги й вдячності, нагадуємо про необхідність і значущість медичних професій, відзначаємо успіхи й досягнення наших ескулапів.

        Цьогоріч маємо особливий привід для гордості за криворізьку медицину. Адже в Києві на Всеукраїнській науково-практичній медичній конференції «Первинна медична допомога в Україні: кращі практики сімейної медицини» наш Центр первинної медико-санітарної допомоги №4 та амбулаторія №8 визнані одними з кращих в Україні.

        Українська асоціація сімейної медицини присвоїла цим криворізьким закладам почесні звання. Центр №4 тепер має звання «Установа, доброзичлива до суспільства», а 8-ма амбулаторія – «Служіння людям».

        Мер Юрій Вілкул привітав медиків і зазначив, що це справжній подарунок до їхнього професійного свята, а також висока оцінка спільної роботи міста та лікарів у сфері розвитку медицини. «Спасибі за вашу щоденну нелегку працю. Місто буде продовжувати надавати підтримку медзакладам і медикам, щоб криворіжці й надалі могли отримувати якісні послуги», – зазначив Ю. Вілкул.

        Високої міської нагороди – нагрудного знака «За заслуги перед містом» III ступеня удостоєні: завідувач ревматологічним відділенням лікарні №9 Олександр Гетманець, головлікар стоматполіклініки №7 Дмитро Ніконенко, заступник головного лікаря 5-ї лікарні Тетяна Хакімова та завідувач кафедри стоматології факультету післядипломної освіти Дніпропетровської медакадемії Олег Глазунов.

         Нагадаємо, напередодні професійного свята ескулапів, 15 червня, у виконкомі міської ради влаштували УРОЧИСТИЙ ПРИЙОМ МЕДПРАЦІВНИКІВ.

         Відбулися урочстості в Покровському районі, який називають центром медичної громади міста.

         16 червня в Саксаганському районі відкрилася Криворізька медична амбулаторія №3. Це вже восьмий  медзаклад, створений для четвертого Центру первинної медико-санітарної допомоги за останні сім років. Реконструйована амбулаторія знаходиться на території п'ятої лікарні. Вона обслуговуватиме 40 тисяч городян.