Свято наближається: всі в суботу на медовий фест!

12 серпня у парку «Саксаганський» відбудеться VII Криворізький міський фестиваль меду.

Програма фесту насичена - парад бджолярів, церемонія освячення меду, виставки-продажі найрізноманітніших сортів меду та медової продукції, цікаві конкурси з призами і концертно-розважальна програма. Свою солодку та якісну продукцію представлять пасічники з 10 областей України.

Цьогорічний медовий фест вирішили провести перед православними Спасами.

 - Ми просто пішли назустріч численним побажанням мешканців Кривого Рогу та будемо проводити медове свято не в День пасічника, як робили це попередні роки, а на тиждень раніше, перед православними Спасами, - підкреслює організатор Криворізького фестивалю меду, відомий журналіст Микола Крамаренко. - А ось місце незмінне - чудовий, упорядкований парк відпочинку «Саксаганський». Розпочнеться Медфест-2017 парадом пасічників із 10 областей України. Ми домовилися, що мед та інші продукти бджільництва будуть освячені нашим добрим другом - протоієреєм Спасо-Преображенського кафедрального собору Андрієм Будовським. 

Організатори фестивалю обіцяють чимало цікавинок, які здивують всіх, хто прийде на фестиваль. У цьому році на огляд представлять дупло - природне житло бджіл. Частина його буде під оргсклом, і всі охочі побачать, як живуть бджоли в природних умовах. Зараз майстер на всі руки Олександр Конончук закінчує роботу з цим дуплом, а після цього пасічники заселять його бджолами. Ще одна з фішок фестивалю - мед з квіток медунки. Цей цілющий і ароматний мед здивує багатьох.

- І звичайно ж, відвідувачів фесту, особливо маленьких, чекають приємні подарунки, - запевняє щедрий і гостинний господар свята Микола Володимирович.

 Захід триватиме з 09:45 до 14:00, повідомляє організаційний відділ виконкому Саксаганської районної у місті ради.