"Таємничий Думанський" - живописна виставка робіт відомого журналіста

 15 серпня Криворізький міський виставковий зал запрошує поціновувачів мистецтва та просто усіх охочих до естетичної насолоди відвідати виставку "Таємничий Думанський".

 В експозиції будуть уперше представлені живописні роботи відомого у місті журналіста й талановитого письменника, члена Національної спілки журналістів України Володимира Думанського.

 Інтереси й обдарування Володимира, історика за фахом, багатогранні - література, спорт, мистецтво, журналістика, краєзнавство, фотографія, історія України та біографії видатних діячів.

 Крім численних публікацій у криворізьких та столичних виданнях, у автора вже було кілька персональних виставок фотографій - вихоплених його пильним оком моментів нашого буття. 

 Доволі несподівано, за зізнанням самого Думанського, у його насичене журналістське життя ввічливо постукав... живопис. Спочатку - ескізи на дерев'яних дощечках, потім - пейзажі.  

 Так вийшло, що за станом здоров'я усе життя Володимира складається "наперекір" - наперекір хворобі, фінансовим труднощам та упередженому, стигматичному ставленню людей.

 Проте успіхів він досягає саме "завдяки" - завдяки незламній волі, цікавості до життя і до нових знань, активній життєвій позиції, мудрості й доброті.

- Така цікава несподіванка, коли ти перемахуєш через свій рубікон і починаєш усвідомлювати, що окрім журналістики, ти ще на щось гідний, - іронізує Володимир Тадейович. - Це як друге дихання, а живопис - це як ліки від депресняку...

 

Тож обов'язково завітайте у вівторок, 15 серпня, до виставкового залу по вул. Олександра Поля і відкрийте для себе світ "таємничого" Думанського.

Відкриття експозиції о 15.00.