"Тепломережа" підвищує тарифи на опалення

  За словами представників КП "Криворізька тепломережа", на необхідність перегляду тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії вплинуло кілька чинників.

"Це зміни обсягу виробництва, ріст цін на газ, підвищення мінімальної зарплатні," - каже Наталія Капілевич, начальник планово-економічного відділу КП "Криворізька тепломережа".

У зв'язку з цими обставинами, підприємство звернулося до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг із заявою про перегляд тарифів. Торік у вересні, розповідають у "Криворіжтепломережі", відбулося обговорення перспектив підвищення вартості послуг. Його результати розмістили на офіційному сайті підприємства і надали в НКРЕ. Нацкомісія на своєму засіданні схвалила проект щодо підвищення тарифів. 

"Зростання тарифів на послуги централізованого опалення для населення з лічильниками - на 2,3 %, без них - на 3,2%", - коментує Наталія Капілевич.

За словами тепловиків, більше за всіх постраждають мешканці одно-триповерхових будинків, у яких немає приладів обліку теплової енергії.