Тривають ремонтні роботи на трасі Н-11 Дніпро - Кривий Ріг - Миколаїв

   Одну з найгірших трас в Україні - автодорогу загального користування державного значення Н-11 Дніпро-Миколаїв (через Кривий Ріг) - продовжують ремонтувати миколаївські дорожники.

Не секрет, що шлях від Кривого Рогу до Миколаєва водії називають дорогою в пекло. Розбита вщент траса не бачила ремонту протягом багатьох років. Розлючені водії неодноразово перекривали її у Новому Бузі, намагаючись привернути увагу чиновників до неприпустимого стану дорожнього покриття.

Наразі триває поточний середній ремонт траси. На ділянці км 219 – км 215 продовжуються роботи з облаштування дренажних систем (пристроїв водовідведення від проїжджої частини), що має запобігти перезволоженню дорожнього насипу та полотна, а також подальшому їх руйнуванню, - запевняють у прес-центрі Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.

Роботи виконуються бригадою ПМК 226 згідно з робочим проектом. Підрядною організацією ТОВ «Ростдорстрой» проводяться роботи на ділянці км 202 - км 219. На ділянці км 231 - км 237 працює підрядна організація ТОВ «Дорожнє будівництво« Альтком».
Фахівці запевняють, що інспекторами відділу якості, технічного контролю та нових технологій САД у Миколаївській області ведеться щоденний контроль якості будівельних матеріалів, що застосовуються при виконанні робіт відповідно до стандартів і норм.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт та неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.