У Дніпрі Президент України вручив нагороди учасникам Революції Гідності і ключі від квартир 32-м військовим

        Учора Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Дніпра поклав квіти та встановив лампадки до пам’ятного знаку, присвяченого Героям Небесної Сотні та гранітних плит з викарбуваними прізвищами загиблих в АТО мешканців Дніпропетровської області.

У ДніпроОДА Президент України Петро Порошенко вручив ордени «За мужність» учасникам Революції Гідності та волонтерам. Державні нагороди отримали 16 людей. 

«Я дуже добре пам’ятаю той час, шок, який був у Верховної Ради після заяви про те, що український Уряд зупинив підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Абсолютно емоційний вчинок студентів, які не були асоційовані з будь-якими політиками, коли вони стихійно вийшли на протест проти планів… зупинити наш державний, історично обумовлений шлях до Європи…Ми ніколи не маємо забути цього вчинку тих молодих людей», - зазначив Петро Порошенко. 

Він подякував мешканцям Дніпропетровщини, які стали на захист демократичних цінностей. Орден «За мужність» ІІІ ступеня отримали п’ятеро представників Дніпропетровщини. Решта – мешканці інших областей України. 

У ході візиту до Дніпропетровщини Петро Порошенко вручив ключі від квартир 32 військовим Дніпропетровщини.

Чотириповерхівку за сім місяців «з нуля» звели самі військові. Оскільки все робили самотужки, замість 19 млн грн, закладених проектом, будівництво обійшлося лише у 7,5 млн грн.

У будинку - 8 однокімнатних, 16 двокімнатних, 8 трикімнатних квартир. Оселя збудована за сучасними технологіями: має утеплені стіни, енергозберігальні вікна, автономне опалення, теплу підлогу. У квартирах – ремонт.

«З Дніпропетровщини до АТО пішли найбільше в Україні хлопців. Віддячуємо захисникам, піклуючись про них та їхні родини. Оздоровлення, фізична та психологічна реабілітація, освітні курси, спортивні змагання. Все, аби допомогти демобілізованим облаштуватися в мирному житті, а їхнім рідним – забути про пережите. Звичайно, забезпечуємо їх і житлом. За останні роки власні квартири в області отримали кількасот сімей АТОвців», - зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

У Дніпрі Петро Порошенко відкрив унікальний медзаклад - реконструйований педіатричний корпус Центру матері та дитини ім. проф. Руднєва. Це перший в країні Центр раннього втручання, де є діагностичне, реабілітаційне та педіатричне відділення.