У міськвиконкомі привітали працівників харчової промисловості

           День працівників харчової промисловості відзначається щорічно у третю неділю жовтня. Цьогоріч свято припадає на 15 жовтня.  Сьогодні кращих харчовиків Кривого Рогу вітали на урочистому прийомі у виконкомі міськради.

          У Кривому Розі в галузі харчової промисловості працюють понад півсотні підприємств. З початку року вони виробили продукції майже на 600 мільйонів гривень. Асортимент товарів нараховує нині понад 700 найменувань.

          Майже половина криворізьких підприємств хачової галузі мають свої торгові марки, які добре відомі й далеко за межами міста, і навіть за кордоном. Це ПАТ «Надєжда» (виробництво дріжджів), ТОВ «Виробник Плюс» (кондитерські вироби), ТОВ «Меганом-АП» (продукція бджільництва).

          У поточному році у місті зросли обсяги виробництва молока, круп, дріждів, борошна та кондитерських виробів. Міський голова щиро подякував криворізьким харчовикам за такі досягнення та пообіцяв, що влада й надалі усіляко їх підтримуватиме й допомагатиме у вирішенні проблемних питань. Навзаєм кондитери Кривого Рогу від усіх своїх колег вручили меру святковий торт.

          Найкращих підприємців харчової промисловості відзначили почесними грамотами.

          Детальніше - в сюжеті Валерія Кожухаря для програми "Цей день", сьогодні о 20:30.