У місті модернізують ліфти

        За останні два роки в Кривому Розі капітально відремонтували 129 ліфтів. Близько 500 споруд обладнано бездротовою системою диспетчеризації. З початку 2017 року вже 7 модернізованих ліфтів уведено в експлуатацію.

        У рамках програми мера Юрія Вілкула з модернізації, реконструкції та ремонту ліфтового господарства міста в поточному році передбачено виділити додаткові кошти з міського бюджету на капітальний ремонт ще 17 ліфтів.

       «Капремонт дозволяє ліфту працювати без перебоїв, безшумно, а встановлена ​​електроніка економить до 20% електроенергії. Вже відремонтовано сім ліфтів: в будинках по вулиці Маршака, Дніпропетровське шосе, Черкасова, Кропивницького та Свято-Миколаївській», – зазначив начальник управління благоустрою та житлової політики Іван Карий.

       У Кривому Розі ліфтове господарство налічує 3061 ліфт. Нині з них не працюють лише два: один ремонтуватимуть, а другий запустять найближчим часом після оформлення необхідної документації.

       «Ми не допускаємо тривалого  простою ліфтів. Якщо зупиняємо їх роботу, то планово здійснюємо ремонт у стислі терміни», – сказала начальник відділу житлової політики Світлана Сереженко.

       Також Світлана Сереженко зазначила, що найчастіше зупинка ліфтів виникає через часті крадіжки кабелю, що забезпечує зв'язок кабіни з диспетчером. У такому випадку ліфт переводять з цілодобового режиму  на денний.