У сезоні 2017/18 УХЛ гратимуть 8 клубів, зокрема й ХК "Кривбас"

        У Києві за участі президента ФХУ Анатолія Брезвіна відбулося засідання представників хокейних клубів, де було прийнято рішення про формат і склад учасників майбутнього чемпіонату Української хокейної ліги сезону 2017/18, інформує сайт УХЛ.

        Як повідомив виконавчий директор УХЛ Сергій Варламов у новому сезоні чемпіонату Української хокейної ліги братимуть участь 8 клубів. Серед них 5 учасників попереднього сезону: "Білий Барс" (Біла Церква), "Дженералз" (Київ), "Донбас" (Донецьк), ХК "Кременчук" і криворізький "Кривбас", а також три новачка Ліги – "Галицькі Леви" (Новояворівськ), "Динамо" (Харків), ХК "Дніпро" (Дніпро).

         Таким чином, географія Ліги збільшиться на два міста - Львів та Дніпро, які внесли великий вклад на зорі становлення українського хокею. Як і раніше кандидатами на вступ до УХЛ залишаються київський "Сокіл" і хокейний клуб з Одеси.

        Формат проведення чемпіонату зазнає відчутних змін. Клубами було прийнято рішення про кардинальне омолодження чемпіонату і введення вікових обмежень для гравців:

• в заявці дозволено мати максимум 5 гравців 1993-1996 року народження; 
• участь хокеїстів, народжених до 1993 року, заборонена;
• участь хокеїстів віком до 16 років заборонена.

        З цих обмежень зрозуміло, що ключові ролі в командах посядуть хокеїсти 1997 року народження і молодші. Це надасть додаткові можливості для розвитку і зменшить відтік талановитих гравців за кордон. 

        Усі клуби готові брати участь в чемпіонаті на таких умовах. На завершальній стадії засідання була підписана Декларація про участь.

       Стартує регулярний чемпіонат на початку вересня матчем між попередніми фіналістами - "Донбасом" і "Кременчуком".