Великий стаж та низька зарплата: наступного року уряд обіцяє чергове підвищення пенсій

        У 2019 році уряд напрацює механізм щодо підвищення пенсій людям, у яких великий трудовий стаж, але через економічну ситуацію протягом усього життя були низькі зарплати. Про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сказав на зустрічі з ветеранами підприємства "Азовсталь" в рамках робочої поїздки до м. Маріуполь, повідомляє Укрінформ.

       "Сьогодні залишається завданням для нас підвищити пенсії для тих, хто має великий стаж роботи, але отримував невелику заробітну плату. Це наступне завдання, яке буде виконане. Ми у 2019 році цю проблему вирішимо", - сказав Гройсман.

       Він зазначив, що багатьох громадян пенсії вже підвищено. Уряд не хоче "зрівнялівки", бо пенсійна система у першу чергу має бути справедливою.

       "Ми зробимо все, щоб пенсії автоматично почали зростати", - запевнив Прем’єр-міністр.

        Він також нагадав про кроки щодо збільшення рівня мінімальної зарплати, зазначивши, що у 2016 році мінімальна заробітна плата становила 1 450 грн, тепер - 3 723 грн. "І ми будемо рухатися далі, бо все те, що буде напрацьовувати економіка, має йти людям і це принципово важливо", - сказав Гройсман.

        За його словами, уряд має конкретний план дій щодо поліпшення ситуації в країні та підняття економіки.