За підтримки нардепа Костянтина Павлова, у Кривому Розі втричі збільшено фінансування ремонтів шкіл і дитсадків

      За підтримки нардепа Костянтина Павлова та міської влади, у Кривому Розі втричі збільшено фінансування ремонтів покрівель шкіл і дитячих садків.

До початку навчального року були виконані всі заплановані поточні ремонти покрівель у 24-х загальноосвітніх закладах міста. За рахунок виділених містом додаткових коштів до кінця року капітальні ремонти дахів будуть закінчені ще на 7 об'єктах.

«Цього року міська влада, навіть в умовах системного недофінансування державою муніципальної освіти, в рази збільшила підтримку навчальних закладів. Адже для нас дуже важливо забезпечити дітям комфорт, щоб вони отримували якісні знання у теплих і затишних приміщеннях. Мер Юрій Вілкул поставив завдання, поки дозволяють погодні умови, продовжувати ремонти покрівель у школах та дитячих садках, і ми намагаємося виконати ці роботи вчасно та якісно», - зазначила на виїзній нараді начальник управління освіти і науки Тетяна Кріпак
Педгімназія розташована в Довгинцівському районі, у ній навчається понад 700 учнів. За кошти міського бюджету тут вже були замінені на енергозберігальні більше 30 вікон, відновлена ​​вентиляційна система.
«Звичайно, ми раді, що тепер, завдяки допомозі міста, буде повністю оновлена ​​покрівля. Тепер ми не будемо перейматись, що негода перешкодить навчальному процесу», - сказала директор Тетяна Прокоп'єва.

За рахунок виділених містом додаткових коштів, до кінця року капітальні ремонти дахів будуть закінчені також в інтернаті №4, школах №№50 та 93. Розпочато роботи у дитсадках №33, 230 і позашкільному закладі «Олімп».

Крім цього, нардепом Костянтином Павловим для проведення ремонтних робіт на освітніх об'єктах залучені додаткові кошти з держбюджету. За його пропозицією, вони спрямовані на ремонти покрівель у школах № 62, 49 та навчально-виховного комплексу №38. Ці роботи будуть виконані цьогоріч.

Довідково. За рахунок міського бюджету в 2017 році будуть проведені поточні і капремонти у 217 навчальних закладах міста. На ремонти покрівель спрямовано понад 11 млн.грн. На 11,3 млн.грн. оновили матеріально-технічну базу шкіл: придбали сучасне обладнання для харчоблоків та оновили комп'ютерні класи. У харчоблоках шкіл №№ 33,13,109,46, Центрально-Міського ліцею встановлена ​​нова сучасна техніка. Від початку року в школах №№ 125, 60, 130, 61, 123, 124 і в Тернівському ліцеї з'явилися нові комп'ютерні класи.