Завтра, 14 жовтня, у Кривому Розі відбудеться фестиваль козацької пісні

       На 14 жовтня тепер припадає одразу 4 великих свята ‒ День захисника Вітчизни, День козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці - покровительки козаків і День створення УПА.

Цього дня криворіжців запрошують на фестиваль козацької пісні.

Для відвідувачів презентують виставку-продаж виробів майстрів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, страви української національної кухні, майстер-класи з петриківського розпису, гончарства та інших рукомесел; козацькі турніри, розваги й конкурси; пізнавально-екскурсійну програму про історію й культуру Кривого Рогу.

Організатори свята - управління культури виконкому Криворізької міської ради за підтримки Національної всеукраїнської музичної спілки, Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Партнерами фестивалю виступають Криворізький обласний музичний коледж і Криворізьке міське відділення Національної всеукраїнської музичної спілки та ГО «Січ».

Козацький фест покликаний привернути увагу громадян до збереження, відродження та популяризації історично-культурного пласту пісенного мистецтва Дніпропетровщини. Це обмін творчими здобутками між колективами і виконавцями з різних регіонів України та країн Європи, залучення широкої громадськості, меценатів та спонсорів до підтримки української пісенної творчості, об’єднання всіх учасників фестивалю навколо козацького мистецтва в ім’я миру та любові до України.

До участі запросили солістів, вокальні, фольклорні та театральні колективи Кривого Рогу, інших регіонів України та країн Європи.

Усіх криворіжців та гостей міста запрошують "козакувати" 14 жовтня у парк Героїв (за квітковим годинником).