Землетрус у Кривому Розі - фейк, вважає криворізький еколог

        Нагадаємо: в ЗМІ поширилася інформація про про те, що в ніч з 18-го на 19 лютого в Кривому Розі стався землетрус, і щонайменше у двох районах міста відчули підземний поштовх.

       Аналітик у Громадській спілці "Екологічна рада Криворіжжя" Євген Василенко вирішив перевірити інформацію і жодних підтверджень явища не знайшов.

       "Не знаю - звідки взявся фейк про землетрус магнітудою 3,2 в Кривому Розі. На ресурсах Європейсько-Середземноморського сейсмологічного центру та на ресурсах Державної геологічної служби США ніяких відомостей про цей "землетрус" немає (ці портали є головними агрегаторами інформації про землетруси)", - пише Євген Василенко на своїй сторінці у Facebоok.

       Еколог з'ясував, що останній найближчий до нас землетрус був зафіксований тиждень тому й відбувся в Ростові-на-Дону.

     "За останній тиждень найближчий до нас землетрус стався в 171 км на південний захід від Ростова-на-Дону - магнітуда 4,0, глибина 10 км, 20 лютого 2018 р. о 07:00:11.3 (UTC)", - йдеться в дописі.

      На сайті ДСНС в Дніпропетровській області та на сайті ДСНС України жодної інформації про землетрус також немає.

       Схоже, що незадовго після історії з покинутими немовлятами в лікарні, хтось укотре зробив з мухи слона. 

       Хоча у Криворізькій службі порятунку вчора зазначили: зробили запит до державної сейсмологічної станції, і там незначний землетрус у 2 бали підтвердили

       Підземні поштовхи в Кривому Розі фіксували в різні роки. Їх пов'язували з роботою залізорудних шахт. Так, у 2013 році в місті стався землетрус, як заявляли в ДСНС, магнітудою від 4 до 5 балів.

        Фото: www.facebook.com/evgen.vasilenko