Телепрограма

06:00 "Зарядка"
06:30 "Постфактум"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Апгрейд"
07:35 Телегазета
07:40 Мультфiльми
08:00 "Постфактум"
08:30 "Погода"
08:35 Телегазета
08:40 "Зарядка"
09:00 "Ракурс"
10:00 "Знаки"
10:20 "Диван"
10:40 "Лабiринт"
11:00 Серiал "Веронiка Марс" 2 категорiя
12:30 "Професiя мандрiвник"
13:30 "Три питання лiкарю"
13:40 "Пiзнай свiт"
14:10 "Дiловi люди"
14:30 "Простi iсторiї"
14:40 "Кулiнарни мандри"
15:00 "Цей день"
15:05 Телегазета
15:10 "Невiдомий Кривбас"
15:20 Мультфiльми
15:50 "Музпросвiт"
16:00 "Цей день"
16:10 "Занурення"
16:30 т/с "Мафiоза" 1 категорiя
17:30 "Iнтерклас"
17:50 Погода
17:55 Телегазета
18:00 "Цей день"
18:10 "Бесiди про вiчне"
18:30 "Нескореннi"
18:50 Телегазета
19:00 "Цей день"
19:10 Погода
19:15 "Ракурс"
20:30 "Цей день"
21:00 Погода
21:10 "Книжкiно"
21:30 "Пiзнай свiт"
22:00 т/с "Мафiоза" 1 категорiя
23:00 "Цей день"
23:40 "Ракурс"
00:40 "Цiкаво. Com"
01:00 Серiал "Веронiка Марс" 2 категорiя
02:30 "Музичний калейдоскоп
03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя
05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Нескоренi"
07:35 Телегазета
07:40 Мультфiльми
08:00 "Цей день"
08:30 "Погода"
08:35 Телегазета
08:40 "Зарядка"
09:00 "Ракурс"
10:00 "Цiкаво. Com"
10:20 "Бесiди про вiчне"
10:40 "Апгрейд"
11:00 Серiал "Веронiка Марс" 2 категорiя
12:30 "Euromaxx"
13:00 "Global 3000"
13:30 "Музпросвiт"
13:40 "Знаки"
14:10 "Занурення"
14:30 "Три питання лiкарю"
14:40 "Iнтерклас"
15:00 "Цей день"
15:05 Телегазета
15:10 "Простi iсторiї"
15:20 Мультфiльми
15:50 "Книжкiно"
16:00 "Цей день"
16:10 "Лабiринт"
16:30 т/с "Мафiоза" 1 категорiя
17:30 "Пiзнай свiт"
17:50 Погода
17:55 Телегазета
18:00 "Цей день"
18:10 "Диван"
18:30 "Дiловi люди"
18:50 Телегазета
19:00 "Цей день"
19:10 Погода
19:15 "Ракурс"
20:30 "Цей день"
21:00 Погода
21:10 "Невiдомий Кривбас"
21:30 "Кулiнарни мандри"
22:00 т/с "Мафiоза" 1 категорiя
23:00 "Цей день"
23:40 "Ракурс"
00:40 "Диван"
01:00 Серiал "Веронiка Марс" 2 категорiя
02:30 "Музичний калейдоскоп
03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя
05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Дiловi люди"
07:35 Телегазета
07:40 Мультфiльми
08:00 "Цей день"
08:30 "Погода"
08:35 Телегазета
08:40 "Зарядка"
09:00 "Ракурс"
10:00 "Кулiнарни мандри"
10:20 "Диван"
10:40 "Нескоренi"
11:00 Серiал "Веронiка Марс" 2 категорiя
12:30 "У фокусi Європа"
13:00 "Завтра - сьогоднi"
13:30 "Книжкiно"
13:40 "Бесiди про вiчне"
14:10 "Лабiринт"
14:30 "Музпросвiт"
14:40 "Апгрейд"
15:00 "Цей день"
15:05 Телегазета
15:10 "Три питання лiкарю"
15:20 Мультфiльми
15:50 "Невiдомий Кривбас"
16:00 "Цей день"
16:10 "Iнтерклас"
16:30 т/с "Мафiоза" 1 категорiя
17:30 "Знаки"
17:50 Погода
17:55 Телегазета
18:00 "Цей день"
18:10 "Спортивна середа"
18:30 "Занурення"
18:50 Телегазета
19:00 "Цей день"
19:10 Погода
19:15 "Ракурс"
20:30 "Цей день"
21:00 Погода
21:10 "Простi iсторiї"
21:30 "Твiй дiм"
22:00 т/с "Мафiоза" 1 категорiя
23:00 "Цей день"
23:40 "Ракурс"
00:40 "Спортивна середа"
01:00 Серiал "Веронiка Марс" 2 категорiя
02:30 "Музичний калейдоскоп
03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя
05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Занурення"
07:35 Телегазета
07:40 Мультфiльми
08:00 "Цей день"
08:30 "Погода"
08:35 Телегазета
08:40 "Зарядка"
09:00 "Ракурс"
10:00 "Iнтерклас"
10:20 "Спортивна середа"
10:40 "Дiловi люди"
11:00 Серiал "Веронiка Марс" 2 категорiя
12:30 "Твiй дiм"
13:00 "Цiкаво. Com"
13:30 "Невiдомий Кривбас"
13:40 "Кулiнарни мандри"
14:10 "Апгрейд"
14:30 "Книжкiно"
14:40 "Знаки"
15:00 "Цей день"
15:05 Телегазета
15:10 "Музпросвiт"
15:20 Мультфiльми
15:50 "Простi iсторiї"
16:00 "Цей день"
16:10 "Нескоренi"
16:30 т/с "Мафiоза" 1 категорiя
17:30 "Бесiди про вiчне"
17:50 Погода
17:55 Телегазета
18:00 "Цей день"
18:10 "Next"
18:30 "Лабiринт"
18:50 Телегазета
19:00 "Цей день"
19:10 Погода
19:15 "Ракурс"
20:15 "Вектор"
20:30 "Цей день"
21:00 Погода
21:10 "Три питання лiкарю"
21:30 "Завтра - сьогоднi"
22:00 т/с "Мафiоза" 1 категорiя
23:00 "Цей день"
23:40 "Ракурс"
00:40 "Next"
01:00 Серiал "Веронiка Марс" 2 категорiя
02:30 "Музичний калейдоскоп
03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя
05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Лабiринт"
07:35 Телегазета
07:40 "Вектор"
08:00 "Цей день"
08:30 "Погода"
08:35 Телегазета
08:40 "Зарядка"
09:00 "Ракурс"
10:00 "Euromaxx"
10:20 "Next"
10:40 "Занурення"
11:00 Серiал "Веронiка Марс" 2 категорiя
12:30 "Професiя мандрiвник"
13:30 "Простi icторiї"
13:40 "Iнтерклас"
14:10 "Нескоренi"
14:30 "Невiдомий Кривбас"
14:40 "Бесiди про вiчне"
15:00 "Цей день"
15:05 Телегазета
15:10 "Книжкiно"
15:20 Мультфiльми
15:50 "Три питання лiкарю"
16:00 "Цей день"
16:10 "Дiловi люди"
16:30 т/с "Мафiоза" 1 категорiя
17:30 "Кулiнарни мандри"
17:50 Погода
17:55 Телегазета
18:00 "Цей день"
18:10 "Диван"
18:30 "Апгрейд"
18:50 Телегазета
19:00 "Цей день"
19:10 Погода
19:15 "Ракурс"
20:30 "Цей день"
21:05 Погода
21:10 "Музпросвiт
21:30 "Знаки"
22:00 т/с "Мафiоза" 1 категорiя
23:00 "Цей день"
23:40 "Ракурс"
00:40 "Диван"
01:00 Серiал "Веронiка Марс" 2 категорiя
02:30 "Музичний калейдоскоп
03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя
05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Професiя мандрiвник"
07:40 "Euromaxx"
08:05 "Global 3000"
08:30 Погода
08:35 "Телегазета"
08:40 "Зарядка"
09:00 Мультфiльми
09:40 "Спортивна середа"
10:00 "Ракурс"
10:50 "Вектор"
11:00 Серiал "Веронiка Марс" 2 категорiя
12:30 "Лабiринт"
13:00 "Книжкiно"
13:10 "Невiдомий Кривбас"
13:20 "Простi iсторiї"
13:30 "Три питання лiкарю"
13:40 "Музпросвiт"
14:00 "Ракурс"
15:00 "Цей день"
15:35 Погода
15:40 "Нескоренi"
16:00 "Бесiди про вiчне"
16:20 "Iнтерклас"
16:40 "Занурення"
17:00 "Дiловi люди"
17:20 "Апгрейд"
17:40 "Ракурс"
18:30 х/ф "Свята Варвара" 2 категорiя
20:30 "Цей день"
20:55 Погода
20:57 Телегазета
21:00 х/ф "Захист Лужина" 1 категорiя
22:55 Погода
23:00 "Цей день"
23:30 "Диван"
23:50 "Апгрейд"
00:10 "Кулiнарни мандри"
00:30 "Знаки"
01:00 "У фокусi Європа"
01:30 "Завтра - сьогоднi"
02:00 Серiал "Веронiка Марс" 2 категорiя
03:30 "Музичний калейдоскоп
04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Професiя мандрiвник"
07:40 "У фокусi Європа"
08:05 "Завтра - сьогоднi"
08:30 Погода
08:35 "Телегазета"
08:40 "Зарядка"
09:00 Мультфiльми
09:40 "Next"
10:00 "Ракурс"
11:00 Серiал "Веронiка Марс" 2 категорiя
12:30 "Твiй дiм"
13:00 "Бесiди про вiчне"
13:20 "Нескоренi"
13:40 "Iнтерклас"
14:00 "Ракурс"
15:00 "Цей день"
15:30 Погода
15:40 "Дiловi люди"
16:00 Концерт "Танцююча осiнь"
20:30 "Постфактум"
20:55 Погода
20:57 Телегазета
21:00 /ф "Свята Варвара" 2 категорiя
22:55 Погода
23:00 "Постфактум"
23:30 "Диван"
23:50 "Цiкаво. Com"
00:10 "Пiзнай свiт"
01:00 "Euromaxx"
01:30 "Global 3000"
02:00 Серiал "Веронiка Марс" 2 категорiя
03:30 "Музичний калейдоскоп
04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя