Телепрограма

Увага! Профiлактика
15:00 "Цей день"
15:05 Телегазета
15:10 "Iсторiя на постаментi"
15:20 Мультфiльми
15:45 "Музпросвiт"
16:00 "Цей день"
16:10 "Занурення"
16:30 т/с "Любов/Ненависть" 2 категорiя
17:30 "Англiйська для всiх"
17:50 Погода
17:55 Телегазета
18:00 "Цей день"
18:10 "Бесiди про вiчне"
18:30 "Бiзнес-план"
18:50 Телегазета
19:00 "Цей день"
19:10 Погода
19:15 "Ракурс"
20:30 "Цей день"
21:00 Погода
21:10 "Книжкiно"
21:30 "Свiт майбутнього"
22:00 т/с "Любов/Ненависть" 2 категорiя
23:00 "Цей день"
23:40 "Ракурс"
00:40 "Цiкаво. Com"
01:00 т/с "Кубала, Морено i Мончон" 1 категорiя
02:30 "Музичний калейдоскоп
03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя
05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Бiзнес-план"
07:35 Телегазета
07:40 Мультфiльми
08:00 "Цей день"
08:30 "Погода"
08:35 Телегазета
08:40 "Зарядка"
09:00 Мультфiльми
09:50 "Три питання лiкарю"
10:00 "Свiт майбутнього"
10:20 "Бесiди про вiчне"
10:40 "На шляху до перемоги"
11:00 т/с "Кубала, Морено i Мончон" 1 категорiя
12:30 "Euromaxx"
13:00 "Global 3000"
13:30 "Музпросвiт"
13:40 "Знаки"
14:10 "Занурення"
14:30 "De jure/de facto"
14:40 "Англiйська для всiх"
15:00 "Цей день"
15:05 Телегазета
15:10 "Простi iсторiї"
15:20 Мультфiльми
15:50 "Книжкiно"
16:00 "Цей день"
16:10 "Потаємна кiмната"
16:30 т/с "Любов/Ненависть" 2 категорiя
17:30 "Next"
17:50 Погода
17:55 Телегазета
18:00 "Цей день"
18:10 "Диван"
18:30 "Нескоренi"
18:50 Телегазета
19:00 "Цей день"
19:10 Погода
19:15 "Ракурс"
20:30 "Цей день"
21:00 Погода
21:10 "Iсторiя на постаментi"
21:30 "Свiт майбутнього"
22:00 т/с "Любов/Ненависть" 2 категорiя
23:00 "Цей день"
23:40 "Ракурс"
00:40 "Диван"
01:00 т/с "Кубала, Морено i Мончон" 1 категорiя
02:30 "Музичний калейдоскоп
03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя
05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Нескоренi"
07:35 Телегазета
07:40 Мультфiльми
08:00 "Цей день"
08:30 "Погода"
08:35 Телегазета
08:40 "Зарядка"
09:00 "Ракурс"
10:00 "Свiт майбутнього"
10:20 "Диван"
10:40 "Бiзнес-план"
11:00 т/с "Кубала, Морено i Мончон" 1 категорiя
12:30 "У фокусi Європа"
13:00 "Завтра - сьогоднi"
13:30 "Книжкiно"
13:40 "Бесiди про вiчне"
14:10 "Потаємна кiмната"
14:30 "Музпросвiт"
14:40 "На шляху до перемоги"
15:00 "Цей день"
15:05 Телегазета
15:10 "De jure/de facto"
15:20 Мультфiльми
15:50 "Iсторiя на постаментi"
16:00 "Цей день"
16:10 "Англiйська для всiх"
16:30 т/с "Любов/Ненависть" 2 категорiя
17:30 "Знаки"
17:50 Погода
17:55 Телегазета
18:00 "Цей день"
18:10 "Спортивна середа"
18:30 "Занурення"
18:50 Телегазета
19:00 "Цей день"
19:10 Погода
19:15 "Ракурс"
20:30 "Цей день"
21:00 Погода
21:10 "Простi iсторiї"
21:30 "Три питання лiкарю"
21:35 "Твiй дiм"
22:00 т/с "Любов/Ненависть" 2 категорiя
23:00 "Цей день"
23:40 "Ракурс"
00:40 "Спортивна середа"
01:00 т/с "Кубала, Морено i Мончон" 1 категорiя
02:30 "Музичний калейдоскоп
03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя
05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Занурення"
07:35 Телегазета
07:40 Мультфiльми
08:00 "Цей день"
08:30 "Погода"
08:35 Телегазета
08:40 "Зарядка"
09:00 "Ракурс"
10:00 "Англiйська для всiх"
10:20 "Спортивна середа"
10:40 "Нескоренi"
11:00 т/с "Кубала, Морено i Мончон" 1 категорiя
12:30 "Твiй дiм"
13:00 "Цiкаво. Com"
13:25 "Три питання лiкарю"
13:30 "Iсторiя на постаментi"
13:40 "Next"
14:10 "Апгрейд"
14:30 "Книжкiно"
14:40 "Знаки"
15:00 "Цей день"
15:05 Телегазета
15:10 "Музпросвiт"
15:20 Мультфiльми
15:50 "Простi iсторiї"
16:00 "Цей день"
16:10 "Бiзнес-план"
16:30 т/с "Любов/Ненависть" 2 категорiя
17:30 "Бесiди про вiчне"
17:50 Погода
17:55 Телегазета
18:00 "Цей день"
18:10 "Диван"
18:30 "Потаємна кiмната"
18:50 Телегазета
19:00 "Цей день"
19:10 Погода
19:15 "Ракурс"
20:15 "Вектор"
20:30 "Цей день"
21:00 Погода
21:10 "De jure/de facto"
21:30 "На шляху до перемоги"
22:00 т/с "Любов/Ненависть" 2 категорiя
23:00 "Цей день"
23:40 "Ракурс"
00:40 "Диван"
01:00 т/с "Кубала, Морено i Мончон" 1 категорiя
02:30 "Музичний калейдоскоп
03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя
05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Потаємна кiмната"
07:35 Телегазета
07:40 "Вектор"
08:00 "Цей день"
08:30 "Погода"
08:35 Телегазета
08:40 "Зарядка"
09:00 "Ракурс"
10:00 "На шляху до перемоги"
10:20 "Диван"
10:40 "Занурення"
11:00 т/с "Кубала, Морено i Мончон" 1 категорiя
12:30 "Пiзнай свiт"
13:30 "Простi icторiї"
13:40 "Англiйська для всiх"
14:10 "Бiзнес-план"
14:30 "Iсторiя на постаментi"
14:40 "Бесiди про вiчне"
15:00 "Цей день"
15:05 Телегазета
15:10 "Книжкiно"
15:20 Мультфiльми
15:45 "Три питання лiкарю"
15:50 "De jure/de facto"
16:00 "Цей день"
16:10 "Нескоренi"
16:30 т/с "Любов/Ненависть" 2 категорiя
17:30 "Апгрейд"
17:50 Погода
17:55 Телегазета
18:00 "Цей день"
18:10 "Next"
18:30 "Бiзнес-план"
18:50 Телегазета
19:00 "Цей день"
19:10 Погода
19:15 "Ракурс"
20:30 "Цей день"
21:05 Погода
21:10 "Музпросвiт
21:30 "Знаки"
22:00 т/с "Любов/Ненависть" 2 категорiя
23:00 "Цей день"
23:40 "Ракурс"
00:40 "Next"
01:00 т/с "Кубала, Морено i Мончон" 1 категорiя
02:30 "Музичний калейдоскоп
03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя
05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Професiя мандрiвник"
07:40 "Euromaxx"
08:05 "Global 3000"
08:30 Погода
08:35 "Телегазета"
08:40 "Зарядка"
09:00 Мультфiльми
09:40 "Next"
10:00 "Ракурс"
10:50 "Вектор"
11:00 Серiал 1 категорiя
12:30 "Потаємна кiмната"
12:50 "На шляху до перемоги"
13:00 "Книжкiно"
13:10 "Iсторiя на постаментi"
13:20 "Простi iсторiї"
13:30 "De jure/de facto"
13:40 "Музпросвiт"
14:00 "Ракурс"
15:00 "Цей день"
15:35 Погода
15:40 "Знаки"
16:00 "Бесiди про вiчне"
16:20 "Англiйська для всiх"
16:40 "Занурення"
17:00 "Нескоренi"
17:20 "Ракурс"
18:25 "Три питання лiкарю"
18:30 х/ф "Милий друг" 2 категорiя
20:30 "Цей день"
20:55 Погода
20:57 Телегазета
21:00 х/ф "Пощастить у коханнi" 1 категорiя
22:55 Погода
23:00 "Цей день"
23:40 "Диван"
00:00 "Свiт майбутнього"
01:00 "У фокусi Європа"
01:30 "Завтра - сьогоднi"
02:00 Серiал 1 категорiя
03:30 "Музичний калейдоскоп
04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Професiя мандрiвник"
07:40 "У фокусi Європа"
08:00 "Прокидайся, мiсто!"
08:20 "Занурення. Екстремальный туризм"
08:40 "Таємницi криворiзьких пiдземель". Частина 1
08:45 "Знiмали поспiхом". Тревел-шоу у Кривому Розi
09:10 "Простi iсторiї". Спецпроект до Дня мiста
09:20 "Iсторiя на постаментi"
09:30 "Старий, добрий Кривий Рiг"
09:45 "Таємницi криворiзьких пiдземель". Частина 2
09:50 "Музика, народжена Кривбасом"
10:10 "Iсторiя на постаментi"
10:20 "Занурення. Екстремальный туризм"
10:40 "Таємницi криворiзьких пiдземель". Частина 3
10:45 "Знiмали поспiхом". Тревел-шоу у Кривому Розi
11:10 "Простi iсторiї". Спецпроект до Дня мiста
11:20 "Iсторiя на постаментi"
11:30 "Старий, добрий Кривий Рiг"
11:40 "Музика, народжена Кривбасом"
12:00 "День з мicтом"
12:30 "Таємницi криворiзьких пiдземель". Частина 4
12:35 "Простi iсторiї". Спецпроект до Дня мiста
12:45 "Iсторiя на постаментi"
12:55 "Занурення. Екстремальный туризм"
13:15 "Знiмали поспiхом". Тревел-шоу у Кривому Розi
13:40 "Iсторiя на постаментi"
13:50 "Простi iсторiї". Спецпроект до Дня мiста
14:00 "День з мicтом"
14:30 "Таємницi криворiзьких пiдземель". Частина 1
14:35 "Старий, добрий Кривий Рiг"
14:45 "Музика, народжена Кривбасом"
15:05 "Iсторiя на постаментi"
15:15 "Занурення. Екстремальный туризм"
15:35 "Таємницi криворiзьких пiдземель". Частина 2
15:40 "Знiмали поспiхом". Тревел-шоу у Кривому Розi
16:00 "День з мicтом"
16:30 "Iсторiя на постаментi"
16:40 "Простi iсторiї". Спецпроект до Дня мiста
16:50 "Таємницi криворiзьких пiдземель". Частина 3
16:55 "Старий, добрий Кривий Рiг"
17:05 "Музика, народжена Кривбасом"
17:25 "Таємницi криворiзьких пiдземель".
17:30 "Iсторiя на постаментi"
17:40 "Занурення. Екстремальный туризм"
18:00 "День з мicтом"
18:30 "Iсторiя на постаментi"
18:40 "Простi iсторiї". Спецпроект до Дня мiста
18:50 "Таємницi криворiзьких пiдземель". Частина 4
19:00 "Знiмали поспiхом". Тревел-шоу у Кривому Розi
19:25 "Старий, добрий Кривий Рiг"
19:40 "Музика, народжена Кривбасом"
20:00 День мiста 2018: "Мiсто довжиною в життя"
00:00 "Квиток до пригод"
01:00 "Euromaxx"
01:30 "Global 3000"
02:00 Серiал 1 категорiя
03:30 "Музичний калейдоскоп
04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя