Телепрограма

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Комунальний контроль"
07:35 Телегазета
07:40 м/с "Людина-невидимка"
08:00 "Цей день"
08:30 "Погода"
08:35 Телегазета
08:40 "Зарядка"
09:00 "Ракурс"
10:00 "Дiловi люди"
10:20 "Близькi подорожi"
10:40 "Лiтопис"
11:00 Серiал 2 категорiя
12:30 "У дорозi"
13:10 "Global 3000"
13:30 "Штрих-код"
13:40 "Люди"
14:00 "Книжкiно"
14:10 "ARTiCOOL"
14:30 "Невiдомий Кривбас"
14:40 "ЗОВ"
15:00 "Цей день"
15:05 Телегазета
15:10 "Улюблена робота"
15:20 м/с "Людина-невидимка"
15:50 "Речовий доказ"
16:00 "Цей день"
16:10 "Знай наших!"
16:30 т/с "Рейк" 1 категорiя
17:30 "Iнтерклас"
17:50 Погода
17:55 Телегазета
18:00 "Цей день"
18:10 "На однiй хвилi"
18:30 "Консилiум"
18:50 Телегазета
19:00 "Цей день"
19:10 Погода
19:15 "Ракурс"
20:30 "Цей день"
21:00 Погода
21:10 "Речовий доказ"
21:20 "Бесiди про вiчне"
21:50 "Генiй мiста"
22:00 т/с "Рейк" 1 категорiя
23:00 "Цей день"
23:40 "Ракурс"
00:40 "На однiй хвилi"
01:00 Серiал 2 категорiя
02:30 "Музичний калейдоскоп
03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя
05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день""
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Консилiум"
07:35 Телегазета
08:00 "Цей день"
07:40 м/с "Людина-невидимка"
08:30 "Погода"
08:35 Телегазета
08:40 "Зарядка"
09:00 "Ракурс"
10:00 "Euromaxx"
10:20 "На однiй хвилi"
10:40 "Комунальний контроль"
11:00 Серiал 2 категорiя
12:30 "У дорозi"
13:00 "Речовий доказ"
13:10 "ЗОВ"
13:30 "ARTiCOOL"
13:50 "Люди"
14:10 "Знай наших!"
14:30 "Генiй мiста"
14:40 "Iнтерклас"
14:40 "Iнтерклас"
15:00 "Цей день"
15:05 Телегазета
15:10 "Улюблена робота"
15:20 м/с "Людина-невидимка"
15:50 "Штрих-код"
16:00 "Цей день"
16:10 "Бесiди про вiчне"
16:30 т/с "Рейк" 1 категорiя
17:30 "У фокусi Європа"
17:50 Погода
17:55 Телегазета
18:00 "Цей день"
18:10 "Близькi подорожi"
18:30 "Дiловi люди"
18:50 Телегазета
19:00 "Цей день"
19:10 Погода
19:15 "Ракурс"
20:30 "Цей день"
21:00 Погода
21:10 "Невiдомий Кривбас"
21:20 "Лiтопис"
21:50 "Улюблена робота"
22:00 т/с "Рейк" 1 категорiя
23:00 "Цей день"
23:40 "Ракурс"
00:40 "Близькi подорожi"
01:00 Серiал 2 категорiя
02:30 "Музичний калейдоскоп
03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя
05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "Знай наших!"
07:35 Телегазета
07:40 м/с "Людина-невидимка"
08:00 "Цей день"
08:30 "Погода"
08:35 Телегазета
08:40 "Зарядка"
09:00 "Ракурс"
10:00 "Лiтопис"
10:20 "Близькi подорожi"
10:40 "Консилiум"
11:00 Серiал 2 категорiя
12:30 "У дорозi"
13:00 "Невiдомий Кривбас"
13:10 "Комунальний контроль"
13:30 "У фокусi Європа"
13:55 "Люди"
14:10 "Бесiди про вiчне"
14:30 "Книжкiно"
14:40 "Дiловi люди"
15:00 "Цей день"
15:05 Телегазета
15:10 "Улюблена робота"
15:20 м/с "Людина-невидимка"
15:50 "Речовий доказ"
16:00 "Цей день"
16:10 "Iнтерклас"
16:30 т/с "Рейк" 1 категорiя
17:30 "ARTiCOOL"
17:50 Погода
17:55 Телегазета
18:00 "Цей день"
18:10 "На однiй хвилi"
18:30 "ББС"
18:50 Телегазета
19:00 "Цей день"
19:10 Погода
19:15 "Ракурс"
20:30 "Цей день"
21:00 Погода
21:10 "Штрих-код"
21:20 "ЗОВ"
21:50 "Улюблена робота"
22:00 т/с "Рейк" 1 категорiя
23:00 "Цей день"
23:40 "Ракурс"
00:40 "На однiй хвилi"
01:00 Серiал 2 категорiя
02:30 "Музичний калейдоскоп
03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя
05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "ББС"
07:35 Телегазета
07:40 м/с "Людина-невидимка"
08:00 "Цей день"
08:30 "Погода"
08:35 Телегазета
08:40 "Зарядка"
09:00 "Ракурс"
10:00 "Бесiди про вiчне"
10:20 "На однiй хвилi"
10:40 "Знай наших!"
11:00 Серiал 2 категорiя
12:30 "У дорозi"
13:00 "Штрих-код"
13:10 "Дiловi люди"
13:30 "Global 3000"
13:55 "Люди"
14:10 "Iнтерклас"
14:30 "Невiдомий Кривбас"
14:40 "Комунальний контроль"
15:00 "Цей день"
15:05 Телегазета
15:10 "Улюблена робота"
15:20 м/с "Людина-невидимка"
15:50 "Речовий доказ"
16:00 "Цей день"
16:10 "Лiтопис"
16:30 т/с "Рейк" 1 категорiя
17:30 "Консилiум"
17:50 Погода
17:55 Телегазета
18:00 "Цей день"
18:10 "Близькi подорожi"
18:30 "ЗОВ"
18:50 Телегазета
19:00 "Цей день"
19:10 Погода
19:15 "Ракурс"
20:30 "Цей день"
21:00 Погода
21:10 "Книжкiно"
21:20 "ARTiCOOL"
21:50 "Улюблена робота"
22:00 т/с "Рейк" 1 категорiя
23:00 "Цей день"
23:40 "Ракурс"
00:40 "Близькi подорожi"
01:00 Серiал 2 категорiя
02:30 "Музичний калейдоскоп
03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя
05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "ЗОВ"
07:35 Телегазета
07:40 м/с "Людина-невидимка"
08:00 "Цей день"
08:30 "Погода"
08:35 Телегазета
08:40 "Зарядка"
09:00 "Ракурс"
10:00 "ARTiCOOL"
10:20 "Близькi подорожi"
10:40 "ББС"
11:00 Серiал 2 категорiя
12:30 "Невiдомий Кривбас"
12:40 "У дорозi"
13:00 "Завтра - сьогоднi"
13:30 "Iнтерклас"
13:50 "Люди"
14:10 "Лiтопис"
14:30 "Речовий доказ"
14:40 "Консилiум"
15:00 "Цей день"
15:05 Телегазета
15:10 "Улюблена робота"
15:20 м/с "Людина-невидимка"
15:50 "Штрих-код"
16:00 "Цей день"
16:10 "Дiловi люди"
16:30 т/с "Рейк" 1 категорiя
17:30 "Бесiди по вiчне"
17:50 Погода
17:55 Телегазета
18:00 "Цей день"
18:10 "На однiй хвилi"
18:30 "Комунальний контроль"
18:50 Телегазета
19:00 "Цей день"
19:10 Погода
19:15 "Ракурс"
20:30 "Цей день"
21:10 Погода
21:20 "Знай наших!"
21:50 "Улюблена робота"
22:00 т/с "Рейк" 1 категорiя
23:00 "Цей день"
23:40 "Ракурс"
00:40 "На однiй хвилi"
01:00 Серiал 2 категорiя
02:30 "Музичний калейдоскоп
03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя
05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "У дорозi"
07:35 "Улюблена робота"
07:45 Хiт-парад "На всi 100"
08:30 Погода
08:35 "Телегазета"
08:40 "Зарядка"
09:00 м/с "Людина-невидимка"
09:50 "Книжкiно"
10:00 "Ракурс"
11:00 Серiал 2 категорiя
12:30 "Консилiум"
13:00 "Речовий доказ"
13:10 "Невiдомий Кривбас"
13:20 "Штрих-код"
13:30 "Shift. Життя в цифрi"
13:40 "На однiй хвилi"
14:00 "Ракурс"
15:00 "Цей день"
15:35 Погода
15:40 "Знай наших!"
16:00 "Бесiди про вiчне"
16:20 "Iнтерклас"
16:40 "Лiтопис"
17:00 "ARTiCOOL"
17:20 "Ракурс"
18:30 х/ф "Кодове iм’я: Джеронiмо" 2 категорiя
20:30 "Цей день"
20:55 Погода
20:57 Телегазета
21:00 х/ф "Мова розбитого серця" 2 категорiя
22:55 Погода
23:00 "Комунальний контроль"
23:20 "Близькi подорожi"
23:40 "Дiловi люди"
00:00 "Цей день"
00:40 "ЗОВ"
01:00 "ARTiCOOL"
01:20 "Global 3000"
02:00 Серiал 2 категорiя
03:30 "Музичний калейдоскоп
04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

06:00 "Зарядка"
06:30 "Цей день"
07:00 "Погода"
07:10 Телегазета
07:15 "У дорозi"
07:35 "Улюблена робота"
07:45 Хiт-парад "На всi 100"
08:30 Погода
08:35 "Телегазета"
08:40 "Зарядка"
09:00 м/с "Людина-невидимка"
10:00 "Ракурс"
11:00 Серiал 2 категорiя
12:30 "Лiтопис"
12:50 "Shift. Життя в цифрi"
13:00 "Знай наших!"
13:20 "Бесiди про вiчне"
13:40 "Iнтерклас"
14:00 "Ракурс"
15:00 "Цей день"
15:25 Погода
15:30 "Euromaxx"
16:00 "ЗОВ"
16:20 "Твiй дiм"
16:40 "На однiй хвилi"
17:00 "Завтра - сьогоднi"
17:30 "Речовий доказ"
17:40 "Невiдомий Кривбас"
17:50 "Штрих-код"
18:00 "ББС"
18:20 "Книжкiно"
18:30 х/ф "Мова розбитого серця" 2 категорiя
20:30 "Цей день"
20:55 Погода
20:57 Телегазета
21:00 х/ф "Кодове iм’я: Джеронiмо" 2 категорiя
22:55 Погода
23:00 "Консилiум"
23:20 "Близькi подорожi"
23:40 "Екзамен"
00:00 "Цей день"
00:40 "Дiловi люди"
01:00 "Знай наших!"
01:20 "Комунальний контроль"
01:40 "Euromaxx"
02:00 Серiал 2 категорiя
03:30 "Музичний калейдоскоп
04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя