Телепроекти

ДИВАН

Розважальне вечірнє шоу, гості якого потрапляють у по-домашньому теплу, гостинну, приятельську, а головне – невимушену атмосферу.

ВТ, ПТ

18:10

#вляпались 

Рубрика прямоефірної програми «Диван», про яку, як то кажуть, не в казці сказати, не пером описати (це й розіграші\пранки\спроби взяти криворіжців «на слабо», викликати в заклоп

#хай_так

Рубрика прямоефірної програми «Диван», ведучий якої передивився, перечитався лайфхаків, а згодом і взагалі помішався на них.

Три питання лікарю

Питання до лікаря - це те, що найчастіше "питають у гугла". Професійні відповіді медиків - це те, що набагато корисніше будь - яких обговорень на інтернет - форумах.

ЧЕТВЕР

21:10

Спортивна середа

Спортивна середа - це територія здорового й активного способу життя. Раз на тиждень у прямому ефірі з гостями говоримо про найцікавіші події з життя спортивного Кривого Рогу.

СЕРЕДА

18:10

NEXT

NEXT - покоління, що керує часом. Час без цензури дорослих. Теми, цікаві підліткам, яким цікаво все. У прямому ефірі спілкуємося з молодими людьми про тренди, фішки й інші ульотні штучки.

ЧЕТВЕР

18:10

Лабіринт

Злочинність, брехня і несправедливість з якими ми стикаємось щодня. Досить блукати глухими кутами життєвого лабіринту. «Лабіринт» - вихід вже поряд…

ЧЕТВЕР

18:30

Кулінарні мандри

"Кулінарні мандри" - кулінарна передача про страви кухні різних країн світу.

ВІВТОРОК

21:30

Знаки

Мы видим некоторые события, скролим ленту новостей, улавливая некоторые крупицы, а порою и лавины информативного потока. Мы видим знаки.

П'ЯТНИЦЯ

21:30

Прості історії

"Прості історії" - це передача про харизматичних людей, які можуть стати прикладом, надихати та мотивувати.

СР, ПТ

21:10

Занурення

Занурення у життя криворіжців. Щотижневі нові ролі. Ми покажемо вам, що відбувається за лаштунками людських життів. Непідробні емоції та зйомки в режимі "Лайф".

СЕРЕДА

18:30

Нескорені

Художньо-публіцистична програма «Нескорені». Головні герої програми – люди з обмеженими фізичними можливостями.  Хвороба повністю змінила їхнє життя. Але вони не здалися.

ПОНЕДІЛОК

18:30

Музпросвет

Музпросвет - это не только живые выступления лучших криворожских музыкантов, но и подробности о жизни великих композиторов, которые вы не могли себе вообразить.

П'ЯТНИЦЯ

21:10

ДІЛОВІ ЛЮДИ

Мотиваційно-аналітична програма «Ділові люди» – це програма про людей, які створили свій бізнес «з нуля», «підкорили хвилю» або «потрапили у струмінь».

ВІВТОРОК

18:30

КнижКино

"КнижКино" - это программа о самых значимых книгах и их экранизация, и попытка решить вопрос, что лучше: фильм или книга.

Четвер

21:10

Невідомий Кривбас

Пізнавальна програма «Невідомий Кривбас» присвячена любові до рідного міста.

Вівторок

21:10

ПОСТФАКТУМ

Події тижня у Кривому Розі. Коментарі, факти, думки. Крапки над «і» ставимо у програмі «Постфактум»

РАКУРС

Щодня по буднях говоримо на теми, якими живе місто та країна. Економіка, політика, культура, - усе, що цікавить криворіжців. Ракурс -вечірній прайм на телеканалі "Рудана".

ПН - ПТ

19:15

Вектор

Еженедельная информационная программа о главных событиях предприятий Группы Метинвест и жизни Кривого Рога. Интересно о важном!

ЧЕТВЕР

20:15

Програма "Бесіди про вічне"

Говоримо про життя Криворізької єпархії та новини православного світу, житія святих та історії наших сучасників, таємниці християнського віровчення, Таїнства Церкви, святі місця

ПОНЕДІЛОК

18:10

Інтерклас

Інтерклас - вивчаймо англійську мову разом. Просто, цікаво та результативно.

Середа

16:10