01 лютого 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 01.02.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 01.02.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Нове з 1 лютого

В Україні очікується чергове зростання цін на деякі товари та послуги з першого лютого поточного року. Істотно підвищаться ціни на залізничні вантажоперевезення і електроенергію для промислових споживачів, що на думку економістів, може спричнити також зміну вартості пасажирських первезень і відобразитися на вартості деяких продуктів харчування. Детальніше - в сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Грип

Зима йде на спад, а медики не радують українців близькими перспективами завершення спалаху ГРВІ та грипу. Ба більше, прогнозують: попереду - друга хвиля епідемії. Втім, у Кривому Розі епідситуація стабільна. Детальніше – у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Фонд соціального страхування про лікарняні листи

З минулорічного жовтня фонд соціального страхування працює за зміненими правилами оплати лікарняних листів. Нововведення торкнулись порядку фінансування виплат по лікарняному та форми подачі заяв. Ці зміни гарантують працівникам отримання компенсації в повному обсязі та у встановлений законом термін. Продовження теми - в сюжеті Олени Мухіної.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Напад в Мангуші

Перший напад на кандидата в Президенти під час нинішньої виборчої кампанії в Україні.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Поповнення в родині бійця АТО

Cьогодні велика родина Коодинаційного центру допомоги воїнам АТО і їхнім родинам поповнилася ще однією патріоткою. Боєць-візочник уперше в житті став батьком. Команда Координаційного центру організувала дружній супровід молодого татуся до пологового будинку. Бачили щасливий день молодої родини і наші кореспонденти.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Реабілітаційний курс від Фонду об'єднаних сердець

Питанням соціалізації та розвитку дітей з розладом спектру аутизму громадська організація «Фонд об’єднаних сердець» присвятила майже 4 роки. Її представники розповідають - прагнуть постійно рухатися вперед. Випробовують нові методики та удосконалюють уже відомі. Цьогоріч домоглися старту нового проекту - вже за кілька днів разом з вихованцями поїдуть на гірську реабілітаційну базу. Більше про це - у сюжеті Євгена Клусовського.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Новий проект телеканалу "Рудана"

Якою буде країна? Що пропонують кандидати в Президенти - виборцям? А що залишається за лаштунками? Виборчий процес - в активній фазі, і всі ці питання так чи інакше виникають у кожного громадянина. Телеканал Рудана пропонує глядачам новий міні-проект на політичну тему. Думки і погляди експертів, коментарі фахівців з права, політології і соціології. Усе це - вже з понеділка, у програмі ПолітТолк.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Поздоровили учасницю Сталінградської битви

Завтра виповнюється 76 років з дня закінчення однієї з найкривавіших сутичок в історії людства - Сталінградської битви. Перемога в ній радянських військ змінила хід воєнної історії. Хоч пройшло багато років, але поряд з нами ще живуть очевидці тих подій. Серед них - криворожанка Ольга Фліорчак.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Результати голосування за Орфана Сананзаде

Сьогодні опівночі стали відомі результати міжнародного голосування «Спортсмен року-2018» від світової асоціації IWGA.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Зібрання колекціонерів

У Центральній бібліотеці презентували черговий номер оновленого видання історико-краєзнавчого альманаху "Колекціонер Кривбасу". У ньому - історія міської площі Визволення та Придніпровської залізниці. На презентації побували наші кореспонденти.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Виставка Юрія Зеленого

Куди піти у вихідні з родиною? Для тих, хто цінує мистецтво, у цей вікенд побільшає варіантів - у виставочному залі сьогодні відкрилась нова експозиція робіт криворізького художника Юрія Зеленого.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Новий проект РАЦСу

Закохалися і зареєструвалися. За два тижні, 14-го лютого - найромантичніше свято року. Зробити крок до шлюбу урочисто, подавши заяву саме у День Святого Валентина, пропонують фахівці РАЦСів. Проект від Міністерства юстиції "Кохання поза часом" дарує парам нагоду подати заяву чи й побратися у День закоханих. Як це буде та що для цього потрібно, дізнавалася Ірина Павленко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки