05 лютого 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 05.02.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 05.02.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Криворізька теплоцентраль - у списку об'єктів приватизації

Кабінет міністрів опублікував перелік об'єктів великої приватизації на 2019 рік, у якому зазначене 21 підприємство. У цьому списку і "Криворізька теплоцентраль". Нагадаємо, на засіданні уряду 16-го січня прем'єр Володимир Гройсман давав доручення розробити механізм передачі ТЕЦ місцевим радам, які звернулися до Кабміну з заявою про готовність прийняти їх до комунальної власності. Про таку готовність заявляла криворізька мерія. Втім, місцева теплоцентраль разом з іще чотирма теплогенеруючими підприємствами - знову у списку об'єктів, що підлягають продажу. Тему продовжить Ігор Кононенко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Штаб по зимі

Заборгованість споживачів тепла перед обома теплогенеруючими підприємствами, робота управителів, інші питання проходження опалювального сезону. Про це йшла мова сьогодні на засіданні відповідного міського штабу. Докладніше - у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Кривбасводоканал: плани найближчі та перспективні

Інвестування в оновлення виробничих потужностей та зміцнення кадрового потенціалу. Такі завдання на найближчий рік у комунального підприємства "Кривбасводоканал". Там запевняють - у цьому році розраховують вирішити проблеми, що накопичились за час невідповідності тарифів на послуги їхній собівартості. Тему продовжить Валерій Кожухар.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Спроба суїциду

Двічі за день намагався завдати шкоди самому собі криворіжець. Сьогодні молодий чоловік на очах городян порізав собі руку. Як виявилося згодом, про суїцид не йдеться. Таким чином чоловік прагнув привернути увагу до своїх фінансових проблем. Допомогу постраждалому надали працівники швидкої допомоги.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Крадіжки кабелів зв'язку

Кольоровий метал як легкий спосіб заробітку. Уктелеком продовжує потерпати через постійні крадіжки своєї кабельно-провідникової власності. Такі випадки реєструють щотижня. Підприємство намагається відновити поцуплені кабелі та дроти. Тему продовжить Валерій Кожухар.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Стартує реєстрація на основну сесію ЗНО

Сьогодні в Україні стартувала реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Триватиме вона до 25 березня. В Українському центрі оцінювання якості освіти очікують, що участь у тестуванні візьмуть цьогоріч понад 330 тисяч майбутніх абітурієнтів. Як повідомили в міському департаменті освіти і науки, скласти ЗНО також можуть випускники минулих років.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Забезпечення шкіл підручниками

З початку учбового року українські школярі перших, п'ятих і десятих класів навчаються за новми міністерськими програмами. Тож і їхні підручники мали б вчасно і повністю оновити. Проте нестача навчальних посібників відчувається донині. Криворізькі освітяни докладають зусиль, аби ситуація не вплинула на навчальний процес. Утім, зазначають: уроки без підручників - незручність і для вчителя, і для учнів. Держава мала б краще турбуватись про успішний старт освітньої реформи.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Виставка ікон у Координаційному центрі

Духовність проти війни. У межах проекту "Культурний розвиток Криворіжжя" сьогодні в музеї Координаційного центру допомоги воїнам АТО відкрилась унікальна виставка. Духовна експозиція прибула зі Львова. Мистецьким турне тамтешні іконописці популяризують своє мистецтво. Образи вже експонувалися в культурних центрах Західної України, а також Італії та Польщі. Тепер вони у Кривому Розі. Про духовний вернісаж - сюжет Ірини Павленко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Майстер-клас учнів НВЦ

Простір молодіжної творчості. Під таким гаслом представили свої роботи учні Криворізького навчально-виробничого центру. Поринути у світ професійних зачісок та візажу, а також кулінарних витворів запропонували школярам Тернівського району. Зустріч відбуласьу Тернівській філії історико-краєзнавчого музею. З роботами майбутніх представників сфери послуг ознайомились і наші журналісти.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Відкриття анімаційної майстерні в педгімназії

У педагогічній гімназії відтепер - своя анімаційна студія. А сам проект реалізували завдяки участі в програмі «КласМетінвест». Свої перші роботи гостям свята демонстрували юні режисери. Наші кореспонденти бачили, де віднині народжуються мультиплікаційні герої.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Навчання дітей петриківському розпису

Від суботи до суботи з Петриківкою. Навчання дітей творчості започаткували представники благодійного фонду «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу». Заняття з петриківського розпису назвали "Творчість у традиціях", і запросили до викладання професійних майстрів. Художня студія передбачає шістнадцять занять з дітьми. Суботня година з петриківкою покликана показати красу народного мистецтва. А ще - дати дітям поштовх до бажання глибше вивчати мистецтво петриківського розпису. За словами організаторів, записатися на безкоштовні заняття ще не пізно.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У світі відзначили Китайський Новий рік

Новий рік - мабуть, єдине свято, що триває більше місяця. Ми, українці, звикли до календарної традиції - в ніч з 31 грудня на 1 січня. За два тижні зутсрічаємо так званий Старий Новий рік, а вже потім - Китайський, який, до речі, масштабно святкує увесь світ. Долучилася до традицій і наша Віта Світлична.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки