06 лютого 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 06.02.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 06.02.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Місто профінансує ремонт гамма-установки в онкодиспансері

Майже три мільйони гривень. Таку фінансову допомогу онкологічному диспансеру надає міський бюджет. Ці кошти необхідні для ремонту гамма-установки. Область, у комунальній власності якої перебуває диспансер, не спромоглася вирішити проблему криворіжців, тож допомога міста є украй необхідною. За статистикою, щороку онкодиспансер реєструє до трьох тисяч нових випадків раку. Разом з тим зростає якість надання онкологічної допомоги.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Соціальні виплати ветеранам Афганістану

П'ятнадцятого лютого в Україні буде визначна дата - тридцятиріччя виведення радянських військ з Афганістану. День пам'ятної події відзначається як день вшанування воїнів-інтернаціоналістів. Таких у Кривому Розі - близько трьох тисяч. 15 мільйонів гривень на їхню підтримку передбачено цьогоріч міською програмою соціального захисту окремих категорій громадян. Як отримати ці кошти - повідомляють у департаменті соціальної політики.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Рейд закладами торгівлі

Право на якісну покупку і належне обслуговування має кожен покупець будь-якого торговельного закладу. Чи витримується це в Кривому Розі - регулярно перевіряють представники міського відділу захисту прав споживачів. Сьогодні на таку перевірку запросили нашу знімальну групу.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Легалізація праці у комерційній медицині

За понад десять років кількість комерційних медичних установ у місті зросла удвічі. Нині у Кривому Розі близько чотирьохсот організацій приватної медичної практики та 350 аптек, в тому числі фармацевтичні склади. З 2005-го року управління охорони здоров'я координує роботу міської галузевої ради підприємців-медиків. Один із напрямків спільної роботи - соціальний захист працюючого персоналу у сфері та дотримання вимог трудового кодексу.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Відкриття спортзалу у 86-ій школі

Фізкульт-ура - у школі №86 Покровського району. Сьогодні тут відкрили оновлений спортивний зал. Капітальний ремонт проведений у рамках депутатської програми нардепа Костянтина Павлова. Підтримка криворізьких шкіл - у пріоритеті. Для учнів сьогоднішній захід - це привід не тільки порадіти, але й погриміти спортивними медалями. Ким пишається школа? Далі.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Зустріч медиків з колишнім ректором медакадемії

Сорок шість років тому в Кривому Розі був створений факультет післядипломної освіти Дніпропетровської медичної академії. Це дало змогу задовольнити потреби міських медзакладів у кваліфікованих лікарях та забезпечити систему безперервної медичної освіти. Днями на зустріч з криворізькими колегами завітала Людмила Новицька-Усенко - колишній ректор Дніпропетровської медакадемії, яка свого часу доклала багато зусиль у становлення факультету.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Академія робототехніки

Роботи як повсякденність. Конструювати техніку майбутнього в Кривому Розі вчаться ще зі школи. У Покровському ліцеї завдяки перемозі у конкурсі ClassMetinvest відкрилась Академія робототехніки та інформаційних технологій "ROBOTORIA". Заняття тут безкоштовні. Бажаючих навчатися та створювати роботів щодня більшає.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Фільм "Донбас" позмагається за кінонагороду "Золота дзиґа"

Знятий у Кривому Розі фільм "Донбас" позмагається за престижну вітчизняну кінонагороду "Золота дзиґа". У списку Української кіноакадемії 83 фільми. Голосування за номінантів на третю національну кінопремію «Золота Дзиґа» вже розпочалось. Цього року визначатимуть кращих у 20-ти номінаціях. Дві з них нові - за найкращі пісню та монтаж. Торік беззаперечним лідером «Золотої Дзиґи» став фільм «Кіборги» Ахтема Сеїтаблаєва. Цьогоріч великі шанси на престижну нагороду має "Донбас" Сергія Лозниці. Нагадаємо, у фільмі знімалися криворізькі актори театру і чимало простих городян.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Волонтери допомагають нужденним

Більше року щосуботи на кільці сорок четвертого кварталу представники благодійної організації "Живи серцем" годують гарячими обідами людей, які потрапили у складні життєві обставини. Допомагають благодійникам і криворіжці, які приносять продукти чи речі. Нещодавно організація отримала приміщення, в якому планують надалі організовувати обіди для нужденних. Також там збираються проводити заходи для дітей-інвалідів і пенсіонерів. Зараз приміщення потребує капітального ремонту, тож благодійники розраховують на допомогу небайдужих.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Фотоконкурс у пам'ять про Романа Горкуна

Він загинув четвертого лютого 2017-го з Україною в серці. Герой України Роман Горкун навчався на фотографа. За осяйну усмішку та життєрадісну вдачу хлопець мав позивний "Смайлик". У пам'ять про Романа Горкуна в місті оголосили конкурс патріотичних фото "Відкрите серце". Про те, як взяти участь у ньому - дізнавалася Ірина Павленко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Відкриття фотовиставки в ПК Південний

В Палаці культури Південний відкрилася виставка «Погляд». На ній - близько ста фотокартин. Автори – фотографи з усієї України. Організували експозицію в Кривому Розі за підтримки Південного комбінату - спільнота творчих фотографів Криворіжжя і фотоклуб «Колаж» із Кропивницького. Одними з перших бачили виставку наші кореспонденти.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Х-фактор у Кривому Розі

Х-фактор у Кривому Розі. Сотні талановитих співаків та музичних колективів сьогодні з самого ранку вишикувались на кастинг шоу Х-фактор. Хто прагне потрапити на сцену популярного талант-шоу і що для цього вже зробив - цікавились на підступах до залу прослуховування наші кореспонденти.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки