10 лютого 2019

День конституційних рішень

Куди йдемо і як звемося? Курс на ЄС і НАТО, кінцевий варіант назви для нашої області - знакові питання розглядалися цього тижня у Верховній Раді. Аби підтримати зміни у Конституції, до залу парламенту приїхав Президент. Відзначилось засідання й широко обговорюваним нині етичним конфузом. Що означають зміни для пересічного українця, чому протестує опозиція і яка думка криворіжців - досліджувала Анна Паукова.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Траса Кривий Ріг - Дніпро як смуга перешкод

Париж-Дакар не уявляє. Автомобільна дорога державного значення Кривий Ріг-Дніпро дедалі більше нагадує смугу перешкод. Тим часом, в Укравтодорі розпорядилися - до 6 лютого службам доріг в областях провести обстеження міжнародних та національних трас. Нашій знімальні групі вдалося обстежити скоріше відсутність дороги як такої. Яна Богославська вже відмилась від дорожньої багнюки і готова поділитись із вами думками про дороги у центрі Європи.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Крадіжки металу: чи вдасться викорінити проблему?

Ще одна з вічних українських проблем, що не оминула залізне серце України - металева лихоманка. Крадіжки металу – проблема, від якої потерпають домогосподарства і підприємства. Говорять про це вголос і часто. Та люди вже не вірять у те, що хоч колись ця напасть скінчиться, а металеві предмети триматимуться господарів. Валерій Кожухар вивчав питання крадіжок металу і роботи нелегальних пунктів прийому брухту в нашому місті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Побороти рак

Дата тижня - всесвітній день боротьби проти раку, що відзначався у понеділок. Всесвітня організація охорони здоров’я нагадує: хоч рак і надалі залишається причиною високої смертності, у багатьох випадках їй можна запобігти. Онкологічні захворювання - на другому місці в структурі смертності українців. Тим часом медицина розвивається, і сучасні способи боротьби з хворобою дають позитивні результати. Головне, наголошують лікарі - це вчасне звернення пацієнтів. Я є і буду - тема Всесвітнього дня боротьби проти раку на найближчі три роки.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Безпека в мережі

Для сучасників інтернет - вже давно не розкіш, не новинка, а невід’ємна частина життя більшості людей на планеті. Чимало послуг та інформації отримуємо, не виходячи з дому, або ж будь-де через власний смартфон. Інтернет-простір робить зручним виконання чималої кількості задач. Однак всесвітня мережа - це не самий лише позитив. Які ризики перебування в інтернеті і як себе убезпечити - дізнавався Денис Пляц.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Чи говорить Україна іноземною?

Англійська, французька, німецька, польська. Чи говорить Україна іноземною? Останніми роками попит на вивчення мов збільшився – чи то з причини масового виїзду українців на закордонні заробітки, чи то через бажання збагатитися знаннями. Чи стало більше у Кривому Розі знавців іноземних мов, які саме мови вивчають та що спонукало на це - дізнавалася Альона Ільченко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Гурт із Кривого Рогу Brunettes Shoot Blondes вийшов у фінал нацвідбору на Євробачення

Учора в Києві відбувся перший півфінал Нацвідбору на «Євробачення».

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Криворізька поліція розшукує крадія, який переховується від слідства

Криворізьким ВП ГУНП в Дніпропетровській області розшукується громадянин Лакіза Максим Петрович, 03.03.1981 р.н., уродженець села Веселе Криворізького району. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
У Кривому Розі з вікна багатоповерхівки випала півторарічна дівчинка

Учора в Кривому Розі з третього поверху будинку випала півторарічна дитина, повідомляє Криворізький відділ поліції.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
На столичному фестивалі Kyiv Photo Book криворіжці представили фотоальбоми з репродукціями Едуарда Фукса

Учора, 9 лютого, у київській локації IZONE вперше відбувся Kyiv Photo Book - фестиваль фотокниг (художніх фотоальбомів) від українських та закордонних видавництв та фотографів.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
"Козацький дух в мені живе". Криворіжці вшанували пам'ять отамана Костя Пестушка

Учора криворіжці та активісти області вшанували пам'ять Головного отамана Холодного Яру, провідника антибільшовицького повстання 1920 року на Криворіжжі Костя Пестушка (Степового-Блакитного).

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
У Кривому Розі 10 лютого без опадів

У Кривому Розі 10 лютого без  опадів.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА