10 лютого 2019
Куди йдемо і як звемося? Курс на ЄС і НАТО, кінцевий варіант назви для нашої області - знакові питання розглядалися цього тижня у Верховній Раді. Аби підтримати зміни у Конституції, до залу парламенту приїхав Президент. Відзначилось засідання й широко обговорюваним нині етичним конфузом. Що означають зміни для пересічного українця, чому протестує опозиція і яка думка криворіжців - досліджувала Анна Паукова.
Париж-Дакар не уявляє. Автомобільна дорога державного значення Кривий Ріг-Дніпро дедалі більше нагадує смугу перешкод. Тим часом, в Укравтодорі розпорядилися - до 6 лютого службам доріг в областях провести обстеження міжнародних та національних трас. Нашій знімальні групі вдалося обстежити скоріше відсутність дороги як такої. Яна Богославська вже відмилась від дорожньої багнюки і готова поділитись із вами думками про дороги у центрі Європи.
Ще одна з вічних українських проблем, що не оминула залізне серце України - металева лихоманка. Крадіжки металу – проблема, від якої потерпають домогосподарства і підприємства. Говорять про це вголос і часто. Та люди вже не вірять у те, що хоч колись ця напасть скінчиться, а металеві предмети триматимуться господарів. Валерій Кожухар вивчав питання крадіжок металу і роботи нелегальних пунктів прийому брухту в нашому місті.
Дата тижня - всесвітній день боротьби проти раку, що відзначався у понеділок. Всесвітня організація охорони здоров’я нагадує: хоч рак і надалі залишається причиною високої смертності, у багатьох випадках їй можна запобігти. Онкологічні захворювання - на другому місці в структурі смертності українців. Тим часом медицина розвивається, і сучасні способи боротьби з хворобою дають позитивні результати. Головне, наголошують лікарі - це вчасне звернення пацієнтів. Я є і буду - тема Всесвітнього дня боротьби проти раку на найближчі три роки.
Для сучасників інтернет - вже давно не розкіш, не новинка, а невід’ємна частина життя більшості людей на планеті. Чимало послуг та інформації отримуємо, не виходячи з дому, або ж будь-де через власний смартфон. Інтернет-простір робить зручним виконання чималої кількості задач. Однак всесвітня мережа - це не самий лише позитив. Які ризики перебування в інтернеті і як себе убезпечити - дізнавався Денис Пляц.
Англійська, французька, німецька, польська. Чи говорить Україна іноземною? Останніми роками попит на вивчення мов збільшився – чи то з причини масового виїзду українців на закордонні заробітки, чи то через бажання збагатитися знаннями. Чи стало більше у Кривому Розі знавців іноземних мов, які саме мови вивчають та що спонукало на це - дізнавалася Альона Ільченко.
Учора в Києві відбувся перший півфінал Нацвідбору на «Євробачення».
Криворізьким ВП ГУНП в Дніпропетровській області розшукується громадянин Лакіза Максим Петрович, 03.03.1981 р.н., уродженець села Веселе Криворізького району.
Учора в Кривому Розі з третього поверху будинку випала півторарічна дитина, повідомляє Криворізький відділ поліції.
Учора, 9 лютого, у київській локації IZONE вперше відбувся Kyiv Photo Book - фестиваль фотокниг (художніх фотоальбомів) від українських та закордонних видавництв та фотографів.
Учора криворіжці та активісти області вшанували пам'ять Головного отамана Холодного Яру, провідника антибільшовицького повстання 1920 року на Криворіжжі Костя Пестушка (Степового-Блакитного).