12 лютого 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 12.02.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 12.02.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Хибне замінування

Сьогодні надвечір поліція отримала повідомлення - заміновані три будинки на вулиці Олександра Радієвського. Що було далі - знає Іван Проводов.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У місті ремонтують дороги

За дорученням мера міста відучора в Кривому Розі розпочались роботи з благоустрою. В тому числі виконується аварійно-ямковий ремонт головних транспортних магістралей. Нині погода за вікном дозволяє "Весташляхбуду" застосовувати певну технологію з ліквідації малих вибоїн на дорогах, пояснюють спеціалісти. Тож з неї і почали.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Оплата за електроенергію по-новому

У лютому криворіжці вперше отримують платіжки від нового постачальника електроенергії. Для мешканців Дніпропетровщини на початку цього року таким постачальником стала нова компанія "Дніпровські енергетичні послуги". Що необхідно знати споживачам, аби своєчасно і правильно робити розрахунки за спожиту електроенергію - дивіться в сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Засідання робочої групи з питань екології

Програма вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього середовища розрахована до 2025 року. Почали її реалізовувати три роки тому. На засіданні робочої групи з питань екології заслухали звіт промислових підприємств. І констатували - взяті ними екологічні зобов'язання виконані не в повному обсязі. І це висновок не тільки екологів, а й громадськості. Продовження теми - в сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Чим отруїлися діти?

Сьогодні вранці в одній із шкіл Тернівського району чотирьом семикласникам стало зле після вживання питної води з кулера, що стояв у класі. До закладу викликали "швидку" та поліцію. Одна з версій - у воду хтось вилив технічний розчинник. Обставини справи з'ясовує поліція. Діти після огляду лікарями відправлені додому.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Тренінги з самооборони

Напали, пограбували, налякали. Як часто доводиться чути новини про таке? Сучасний світ - небезпечний, і вміти боротися як з імовірним ворогом, так і з власними страхами - необхідність. Ті, хто так вважає, зібралися на тренінг центру виживання і самооборони. Складався захід з двох частин - теоретичної й практичної. Послухати гуру-тренера до нашого міста приїхали звідусіль.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Екологічна акція Зеленого центру Метінвест

Зернятко для пташенятка. Таку назву має чергова екологічна ініціатива Зеленого центру Метінвест. Мета – не просто ознайомити малечу та дорослих з фауною міста, але й навчити маленьких криворіжців дбайливо ставитися до природи. Зелений центр Метінвест уже традиційно об'єднує городян навколо важливих для довкілля питань. Разом наводять лад у районах: проводять суботники, висаджують дерева. На чергову екоакцію запросили родини працівників Метінвесту. Як це було - дивіться в сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Сімейний тренінг

В кількох областях України громадська організація «Фонд «Професійний розвиток Харкова» реалізує проект «Be Profi: платформа кар’єрного орієнтування молоді». Профорієнтаційні лекції, екскурсії до провідних компаній країни, зустрічі з успішними людьми та коуч-сесії. Так допомагають молодим людям визначитись з напрямком свого майбутнього. Побували представники проекту і в Кривому Розі.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Юний скрипаль

Юні криворізькі скрипалі та віолончелісти щороку беруть участь у конкурсі майстерності. Найталановитіші - виходять на сцену гала-концерту. Скільки було призових місць та як показали себе на цьогорічному конкурсі "Юний скрипаль" молоді музиканти, знає Ірина Павленко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Виставка Людмили Бондар

Сьогодні у відділі мистецтв міської дитячої бібліотеки відкрилась виставка Людмили Бондар. В експозиції - близько півсотні робіт. Більшість виконана в японській техніці ошибана. Це флористичне мистецтво має досить екзотичну назву, але більшість дорослих знайома з цією технікою ще із шкільних років. Оглядала виставку Олена Мухіна.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Поліція Кривого Рогу затримала містянина, який "мінував" будинки на вул. Генерала Радієвського

Правоохоронці Кривого Рогу затримали "мінера", який цілий день розважався дзвінками до поліції. Сьогодні о 16.00 чоловік повідомив про нібито замінування будинків на вул. Генерала Радієвського.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
У Кривому Розі знову "замінування". Цього разу - трьох будинків у Саксаганському районі

Сьогодні до поліції знову надійшло повідомлення про замінування. Цього разу повідомили про нібито наявність вибухових речовин у трьох 9-поверхівках на вул. Генерала Радієвського.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки