25 лютого 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 25.02.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 25.02.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Лікарні передають місту

Торік у березні Кривий Ріг повернув з обласної до комунальної власності 13 лікарень. У відповідь на численні звернення криворізької мерії таке рішення прийняла обласна рада. Через значне недофінансування в останні роки медзаклади обласної комунальної власності прийшли у занепад. Нині їх розвиток - на плечах міста. А 22-го лютого обласна рада прийняла нове рішення - місту передали у власність ще 14 лікарень.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Підсумкова нарада медиків

Поповнення в комунальній власності міста сьогодні обговорили на засіданні міської медичної ради. Ремонт та оснащення лікарень, фінансування міських програм, демографічні показники минулого року. Про головні теми засідання медиків - Ігор Кононенко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Порушення екологічних зобов'язань АМКР

"АрселорМіттал Кривий Ріг" не дотримується своїх зобов'язань щодо зниження рівня забруднення атмосферного повітря. Так і залишаються обіцянками анонсовані АМКР заходи щодо виведедення з технологічного ланцюга підприємства застарілого екологічно небезпечного обладнання. Тему продовжить Валерій Кожухар.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Переможці конкурсу "Мій дім - ОСББ"

Конкурсна комісія визначила 12-ьох переможців з понад сімдесяти міні-проектів "Мій дім - ОСББ". Реалізувати їх планують уже в цьому році. На програму з підтримки об'єднань співвласників багатоквартирних будинків передбачили 10 мільйонів гривень з міського бюджету. Сьогодні мер Юрій Вілкул привітав переможців та вручив їм сертифікати.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Зустріч з підприємцями

У Кривому Розі стартувала серія зустрічей з підприємцями. Про актуальні проблеми та нововведення бізнесмени дізнаються від фахівців управління розвитку підприємництва. На такій зустрічі у Саксаганському районі побували наші кореспонденти.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Виділення землі для воїнів АТО

На останньому в часі засіданні міська робоча група ухвалила більше тридцяти заяв про надання земельних ділянок учасникам бойових дій та їхнім родинам. Депутати розглянуть це питання на березневій сесії міськради. У пріоритетному порядку вивчаються заяви членів сімей загиблих бійців, інвалідів та поранених.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Фестиваль солдатської пісні "Ехо поколінь"

23 лютого в Кривому Розі відбувся третій всеукраїнський фестиваль солдатської пісні «Ехо поколінь». Вже традиційно в театрі імені Шевченка захід збирає повен зал глядачів. Цього разу концерт охопив три визначні події – 75-ту річницю Визволення Кривого Рогу, 30-ту річницю виведення військ з Афганістану та четверті роковини Дебальцівської трагедії. Більше 30-ти творчих номерів разом із глядачами побачив наш кореспондент Денис Пляц.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Вшанування героїв Дебальцевого

Гарячі події і пам'ять чотири роки по тому. У Кривому Розі вшанували учасників боїв під Дебальцевим. Один із найзапекліших періодів в історії антитерористичної операції довелось пережити і криворіжцям. Герої поділились спогадами та разом із земляками вшанували пам'ять тих, хто не вийшов із гарячого котла.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
До Дня екскурсовода

Туристичними поїздками та другим "Ярмарком екскурсій" відсвяткували у Кривому Розі Всесвітній День екскурсовода. Упродовж вихідних криворіжці та гості з інших міст відкривали для себе нові промислові принади криворізького краю. Подробиці - в наступному сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Екскурсія проспектом Поштовим

Ще однією екскурсією до Міжнародного дня екскурсовода порадували городян та гостей міста криворізькі краєзнавці. Запросили поглянути по-новому на проспект Поштовий, дізнатися про історію будівель та життя людей, які у різні часи мешкали в центральній частині міста. На екскурсії побувала і наша знімальна група.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Дні України в Словаччині

Наприкінці квітня проходитимуть “Дні України в Словаччині”. Цього разу українців вже вп’яте зустрічатиме місто Кошице. Сьогодні представники словацької сторони прибули до Кривого Рогу. Говорили про співпрацю у сфері освітніх програм та культурного обміну. Зустріч відбулась в Донецькому університеті економіки і торгівлі, який є співорганізатором цьогорічного заходу.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Конкурс "Країна Фантазія"

Магія та чари - так висловлювались про побачене в Центрі дитячо-юнацької творчості «Дивосвіт» відвідувачі виставки «Країна Фантазія». Фантасмагоричні леви, магічні дракони та сюрреалістичне зображення планет у Всесвіті – у роботах юних криворіжців. Як кажуть організатори, нестандартність - головна риса виставки. Побачили експозицію і наші кореспонденти.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Всеукраїнський фестиваль фортепіанних концертів і ансамблів

На високій ноті. Фортепіанні ритми лунали у ці вихідні в Криворізькому музколеджі. Всеукраїнський конкурс зібрав понад сто музикантів з різних міст. Учасники виступали разом з педагогами. І саме педагогічний фортепіанний ансамбль із Запоріжжя виборов першу премію конкурсу. Про вихідні під музику класиків - у сюжеті Ірини Павленко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки