07 березня 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 07.03.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Засідання виборчої комісії 33-го округу

Відсутність належних умов для роботи, напружений психологічний клімат у колективі – в таких умовах нині працюють члени тервиборчкому 33-го округу. Як відомо, за рішенням ЦВК на прохання Дніпропетровської облдержадміністрації та за зверненням чотирьох депутатів Центрально-Міської райради окружна виборча комісія не так давно змінила адресу із середмістя на околицю Кривого Рогу. На черговому засіданні члени комісії розглянули питання порядку денного та обговорили проблеми.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Позиція міськкому ПМГУ щодо протесту шахтарів

Керівництво та профспілкові комітети ПАТ "Кривбасзалізрудком" озвучили офіційну позицію щодо нещодавнього протесту працівників трьох шахт. Акцію називають "робочим зібранням у підземних умовах". Як повідомляється, було прийняте рішення провести спільну роботу з перевірки правильності нарахування та виплати зарплати на окремих дільницях шахти Октябрська за січень і лютий. У повідомленні наголошується на відсутності підстав для виникнення колективного трудового спору. Наразі підприємство працює у штатному режимі.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Букмекерська контора

У Металургійному районі виявили букмекерську контору із простроченими ліцензіями. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук представник Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту Тарас Стретович. Разом з товаришами він навідався до закладу та зробив ставку. Тут же відвідувачі контори виявили - термін дії ліцензії збіг. Деталі - в сюжеті Дениса Пляца.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Ремонт доріг

«Весташляхбуд» продовжує ямковий ремонт доріг у місті. Працюють фахівці за сучасною технологією. Стверджують - за три роки вона повністю себе виправдала. Про переваги процесу - в сюжеті Ігоря Кононенка.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Засідання робочої групи з питань екології

У виконкомі міськради відбулось чергове засідання робочої групи з питань охорони довкілля. Його учасники обговорили звіт про виконання в минулому році міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу. Тему продовжить Валерій Кожухар.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Відмінили книги скарг і пропозицій

Кабінет міністрів України скасував обов’язкове ведення книг скарг та пропозицій. Цю форму захисту прав споживачів назвали неефективною і не здатною вирішувати проблеми покупців. Ніякої заміни книзі скарг запропоновано не було. У міському відділі захисту прав споживачів підприємцям рекомендують запровадити свої варіанти спілкування з покупцями.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Розтяжки над дорогами

Повністю прибрати рекламні троли над проїжджою частиною – таке завдання інспекція благоустрою планує виконати вже до кінця весни. Вулиці Лермонтова, Володимира Великого та Волгоградська вже чисті від реклами над дорогою, як того вимагає закон. На черзі - проспект Металургів.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Рейд фахівців з захисту прав споживачів

Повторний рейд до сумнозвісної торгової точки в Тернівському районі здійснили фахівці з захисту прав споживачів та розвитку підприємництва. Чи прийняла адміністрація магазину до відома рекомендації фахівців - дізнавалися наші журналісти.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Водоканал ремонтує мережі в житломасиві Кривий Ріг-41

Загальна довжина мереж комунального підприємства "Кривбасводоканал" перевищує три тисячі кілометрів. Більшість трубопроводів експлуатується понад півсотні років. Тож пориви на застарілих мережах - не рідкість. Щоб мінімізувати аварійні ситуації, на підприємстві проводять оновлення сталевих трубопроводів. Труби міняють на сучасні поліпропіленові. Вони, кажуть фахівці, довговічніші та міцніші. З Металургійного району - репортаж Валерія Кожухаря.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Вишитий Гугл

Вишитий контент. Напередодні свята весни криворожанка Людмила Кисельова пожинає плоди своєї майстерності - вишивання стрічками. Жінка поекспериментувала з всесвітньо відомими логотипами. Результат не змусив себе довго чекати. Вишита стрічками перша літера всезнаючого гугла стала окрасою інстаграм. Як це було, розкаже Ірина Павленко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Зустріч з жінками-ветеранами

Тендітні, ніжні та водночас сильні й вольові. Усе це - про жінок, які присвятили себе роботі, що під силу не кожному чоловікові. У Покровському районі привітали ветеранів виробництва Центрального комбінату. На урочистостях побували і наші журналісти.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Жіноче свято для працівників Сухої Балки

Святкову програму під назвою “П’ятдесят відтінків весни” підготувала для жінок чоловіча половина колективу рудника “Суха Балка”. Жива музика, майстер-класи, фотозони з ростовими квітами та живими скульптурами. А насамкінець вечора - святковий концерт, головним сюрпризом якого став оригінальний кліп-поздоровлення від керівництва комбінату.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Працівниць КЗРК поздоровили з 8 Березня

Фах "шахтарка" напередодні Міжнародного жіночого дня в Криворізькому залізорудному комбінаті виявився не менш романтичним за решту навіть найжіночніших професій. Тут напередодні Свята весни щороку обирають міс КЗРК. Хто цього разу отримав цей жіночний титул - знають наші кореспонденти.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Свято для жінок на Інгульці

Інгульчанок з восьмим березня привітали народний депутат України Дмитро Шпенов та керівництво райради. Почесні грамоти та подарунки отримали представниці різних установ та закладів. Для представниць прекрасної статі на сцені місцевого палацу культури виступили творчі колективи Інгулецького району.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки